148. Заклик до священиків і монахинь римо-католицької Церкви

Понеділок, 25 липня 2011 р. Божого, 21:00

Моя ніжно улюблена дочко, Моє Слово про Попередження поширюється так швидко, як і передбачалося.

Моя дочко, Мої бідні висвячені слуги страждають. Прошу, скажи усім, хто читає Мої Послання, щоб старанно молилися за всіх священиків, монахинь, пастирів і всіх тих, хто керує християнськими спільнотами в усьому світі.

Католицька Церква є переслідувана поза межі її витривалості. Сатана і його армія заатакували Католицьку Церкву через зараження. До цієї страшної ситуації призвело прагнення сатани підірвати авторитет Моєї Церкви через безбожництво і зловживання духовенства.

Ті бідні постраждалі діти були сексуально використані і заатаковані через служителів сатани, присутніх у висвячених слугах, які дозволили лукавому звести себе.

Сатана прогулюється Моєю Церквою, бо він хоче привести її до загибелі. Мова йде про Моїх бідних невинних черниць і священиків, які стали жертвами упередженого ставлення з боку тих, хто звинувачує їх за гріхи інших.

Мої прохання до Моїх улюблених священиків, монахинь та висвячених слуг є наступними. Не здавайтеся. Пам’ятайте, що через ваші випробування ви будете піднесені в Моїх Очах, якщо ви будете в стані зносити ці упередження. Дозвольте Мені зараз витерти ваші сльози, бо ваші переслідування є такими, яких ніколи раніше не переживала Моя Церква.

Ви, Мої улюблені слуги, є Моїми апостолами і вам не можна піддаватися зовнішньому тиску. Ви ніколи не можете відмовитися від свого покликання наслідувати Мене. Пам’ятайте, що Я присутній в Церкві і плачу разом з вами гіркими сльозами смутку. Ви зараз страждаєте за гріхи своїх братів і сестер, які піддалися спокусам лукавого. Моліться, моліться, моліться за мужність, щоб піднятися і з гідністю передавати Моє Святе Слово.

Мені потрібна ваша підтримка більше, ніж будь-коли. Прагну, щоб ви уділяли Таїнства вмираючій з голоду і розчарованій спільноті. Прошу, не покидайте Мене, особливо тепер, коли сатана проник в християнську Церкву разом зі своїми поплічниками.

Моліться ревною молитвою, щоб врятувати себе від лжепророка, який прогулюється коридорами влади у Ватикані. Найближчим часом він об’явить себе. Не звертайтесь до нього, бо коли так вчините, будете втраченими для Мене назавжди. Це є Моя обітниця. Клякніть в покорі і взивайте Святого Духа, щоб просвітив вашу душу, щоб ви були здатними розрізнити правду від брехні, яку будете змушені проковтнути через лжепророка.

Ніколи не розчаровуйтесь через випробування, які зносите. Прийміть їх, оскільки вони зміцнять ваш розум і душу. Тоді ви будете вести Моїх дітей до Кінця Часів зі смиренням, гідністю і силою. Будьте мужніми. Я вас веду. Зосередьтесь і моліться в цей час за додаткові Благодаті, що зроблять вас сильнішими у вашій Божественній Місії.

Ваш люблячий Спаситель

Ісус Христос

Bookmark the permalink.