ВОСКРЕСІННЯ ПЕРШЕ

Святе Письмо: Я побачив ангела, який сходив з неба, який мав ключ від безодні і ланцюг великий у руці своїй.

І схопив дракона, змія стародревнього, який є диявол і сатана, і зв’язав йоги на тисячу років; і вкинув його в безодню і замкнув і запечатав над ним, щоб не міг він знаджувати більше народи, поки скінчиться тисяча років; після цього повинен бути випущений на короткий час.

І побачив я престоли і тих, що сидять на них, і судити дано їм – і душі обезголовлених за свідчення Ісуса і за слово Боже, і тих, котрі не поклонилися звірові ні образові його, і не прийняли клейна на чоло своє і на руку свою. І вони ожили і царювали з Христом тисячу років.

А решта мертвих не ожила, поки скінчиться тисяча років. Це – воскресіння перше.

Блаженний і святий, хто одержує часть у воскресінні першому: над такими друга смерть не має влади, але будуть священиками Бога і Христа і царюватимуть з ним тисячу років. [Одкр.20.1-6]

Книга Істини

День, коли Я прийду, щоб повернути Моє Спадкоємство, обіцяне Мені Моїм Отцем, настане раптово…

В тому часі святі в Небі, і всі, які померли в Моїй Ласці, піднімуться з праведниками, які пережили Скорботу… Вони будуть втішатися миром і добробутом під Моїм Духовним Царюванням, доки Моє Царство не буде передане Моєму Отцеві.

Це буде Перше Воскресіння і воно буде супроводжуватися тисячолітнім царюванням в досконалій гармонії згідно з Божественною Волею Мого Отця. В тому часі грішники, які відкинули Мене, страждатимуть. [Ісус, посл. 645 від 17.12.2012]

 

повернутися назад

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.