СІМ ПЕЧАТЕЙ КНИГИ ОДКРОВЕННЯ

Img 9b5bc0298f29eb09ce026d429015a00c V

Святе Письмо:

«І я побачив у правиці того, хто сидить на престолі, книгу, написану всередині і назовні, запечатану сімома печатями.

І я бачив ангела могутнього, що проголошував голосом гучним: «Хто достойний розкрити книгу і розняти печаті її?» [Одкр. 5.1-2]

Я бачив, коли відкрив Агнець одну з семи печатей, і я чув одну з чотирьох істот, що говорила, мов голос грому: «Прийди!»

Печать перша: «і от – кінь білий, і вершник на ньому, що мав лук, і дано йому вінець, і вийшов він переможний, і щоб перемагати».

Печать друга: «і вийшов інший кінь – огнистий, і хто на ньому сидів, дано тому взяти мир від землі, і щоб один одного вбивали; дано йому меч великий».

Печать третя: «і от – кінь вороний, а хто сидів на ньому, мав вагівницю в руці своїй».

Печать четверта: «і от – кінь жовтоблідий, і хто сидів на ньому, ім’я того «смерть», і ад ішов слідом за ним» […]

Печать п’ята: «я побачив під жертовником душі повбиваних за слово Боже і за свідчення, що мали».

Печать шоста: «і от землетрус великий відбувся, і сонце стало тьмяне, мов міх волосяний, а весь місяць став, як кров» [Одкр. 6.1-17]

 

А коли відкрив печать сьому: «настала тиша на небі, на якої півгодини. І я бачив сім ангелів, що перед Богом стояли, і їм дано сім сурем» [Одкр. 8.1-2]

 

Книга Істини

Печаті зараз відкриваються через Господа нашого Ісуса Христа і виявляються в одкровеннях Марії від Божого Милосердя. До сьогоднішнього дня були зламані і пояснені три Печаті.

Настав час, щоб Печаті були зламані

Мої діти, настав час для знаків, як було пророковано, коли Печаті повинні бути зламані і сурми мають сповістити про зміни.

[Ісус, посл. 38 від 11.01.2011]

 

Жодна людина не розуміє повного значення Книги Одкровення, оскільки її зміст не був ясно об’явлений світові, а був лише скеруванням.

[Ісус, посл. 522 від 15.08.2012]

 

Жодна людина не знає Правди, що міститься в Печатях, захованих у Книзі Одкровення

Я, Ісус Христос, Агнець Божий, відкриваю їх зараз, щоб підготувати вас до Мого Нового Царства…

Зробивши це, Я зможу провести вас через те, що буде замінованим полем брехні, переслідувань і ненависті. Дозвольте Мені провести вас усіх, включно зі всіма членами Моєї Церкви на землі, через останні перешкоди до Вічного Життя.

[Ісус, посл. 475 від 28.06.2012]

 

Попередження, які містяться в Книзі Йоана [Одкровенні], хоча багатьом людям сьогодні важко їх розшифрувати, ґрунтуються на подіях, які здійсняться зараз.

[Ісус, посл. 14 від 20.11.2010]

 

І все ж Правду, якщо її прийняти такою, якою вона є, набагато легше зрозуміти, тому що з нею приходить ясність. Ясність означає, що ви можете краще підготуватися, з миром в душі і радістю в серці, тому що ви будете знати, що Я приходжу відновити світ. Ви будете знати, що Рай, створений Моїм Отцем для Його дітей, має бути повернений їм, нарешті, у всій своїй первісній Славі.

[Ісус, посл. 1078 від 16.03.2014]

 

Моя Місія не полягає в тому, щоб дати вам нову Біблію, цього не може бути, адже Книга Мого Отця містить всю Правду. Моїм завданням для світу, який занурився у поганство, є, з однієї сторони, пригадати Правду, а з іншої – Моїм прагненням є підготувати ваші душі до часу Мого Другого Пришестя.

[Ісус, посл. 743 від 24.03.2013]

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.