Аборт буде примусовим для всіх народів

photo1710158591

Це пророцтво зараз виконується в багатьох країнах.

“Від Ірландії до Іспанії у країнах ЄС полегшують законодавство про аборти. Для забезпечення доступу до безпечної медичної допомоги багато країн скасовують попередні правила, які такий доступ ускладнювали або були незаконними. “По всій Європі простежується чітка тенденція на користь легалізації абортів, спрямована на усунення юридичних та політичних бар’єрів”, – коментує старша регіональна директорка Центру репродуктивних прав у Європі Леа Хоктор…”        Джерело

 


  • У грудні 2020 року Сенат Аргентини проголосував за право на аборт на вимогу до 14-го тижня вагітності.
  • У Південній Кореї заборона на аборти має бути скасована до кінця 2020 року.
  • У березні 2020 року Нова Зеландія запровадила аборт на вимогу до 20-го тижня вагітності і навіть до самого кінця вагітності, наприклад, якщо дитина має синдром Дауна.
  • У березні 2018 року аборт на вимогу до 12 тижнів вагітності був легалізований на Кіпрі.
  • У 2019 році право на аборт було розширено в Північній Ірландії.
  • Франція стала першою країною в світі, яка додає так звану «свободу» вбивства ненароджених у свою конституцію після переважної більшості голосів у французькому Сенаті.

У Посланні 2013 року Матір Спасіння повідомила, що “Аборт буде розглядатися як розв’язання для кожного виду проблеми і буде дозволений аж до дня народження.”

Це пророцтво справдилося в січні 2019 року. Тоді в американському штаті Нью-Йорк був прийнятий новий закон про аборти, який дозволяє переривати вагітність на її фінальній стадії. Державна влада підсвітила характерні будівлі в місті рожевим кольором, щоб відсвяткувати прийняття нового закону.

У Посланнях неодноразово звучать заклики зупинити аборти і розпочати боротьбу проти законів, які дозволяють аборти.

Заклик зупинити вбивство і аборт

четвер, 16 грудня 2010 р., 13:10

” (…) Життя – це дорогоцінний Дар від Бога. Жодна людина не має права відбирати життя в іншої. Жодна людина не має права відбирати життя у дитини, якій ще належить зробити свій перших вдих в момент народження. Цей злочин огидний і непростимий. Всі душі походять від Мого Предвічного Отця і створюються в момент зачаття. Маленьких дітей, невинних душ, вбивають ті самі люди, які послані вирощувати їх – їхні власні матері, які несуть відповідальність за те, що їм відмовляють у праві народитися. (…)”

Ваш улюблений Спаситель
Ісус Христос

 

Матір Спасіння: Ви повинні боротися з кожним законом і кожним аргументом, що пропагує аборти

Субота, 19 січня 2013 р. Божого, 20:45

” (…) Аборт є найважчим гріхом в Очах Мого Отця. Жодна представлена Йому причина не виправдає цього огидного акту проти Божого Сотворіння. Аборт є образою Святого Сотворіння людства і стягує на себе страшну кару. (…)”

Ваша улюблена Мати

Матір Спасіння

 

У Посланнях повідомляється про суворе покарання, яке впаде на країни, що легалізують аборти.

Бог Отець: Моя Рука впаде з силою на народи, які легалізували аборти

понеділок, 29 серпня 2011 р., 00:05

“(…) Гріх аборту буде покараний, коли Моя Рука впаде з силою на ті народи, які дивляться на цю гидоту крізь пальці. Вам не буде дозволено вбивство Моїх безпомічних створінь, а якщо ваші уряди і надалі будуть приймати закони, які дозволяють цю боягузливу практику, то ви побачите Мій Гнів, який впаде з такою силою, що ви будете благати про Ласку життя. (…)

Моє покарання країн, які винні у легалізації абортів, знищить їхні народи. Ваші країни розділяться на маленькі шматочки і впадуть в океан. Ваші підлі клініки і лікарні, де ви виконуєте ці практики, будуть закритими, а винні серед вас будуть кинуті у вогонь Пекла за свої огидні злочини. (…)”

Бог Отець

 

Гріх аборту буде упадком багатьох народів і за це вони будуть суворо покарані

Неділя, 29 липня 2012 р. Божого, 20:10

” (…) Гріх аборту буде упадком багатьох народів і вони будуть за нього суворо покарані.

Аборт – це жалюгідний вчинок, який призводить до знищення поколінь Божих дітей, які не можуть себе захистити.

Ніхто, вбивши Божу дитину, не уникне суворого покарання.

Гніву Мого Отця під час Покарання зазнають ті народи, які легалізували аборти. (…)”

Ваш Спаситель

Ісус Христос

 

Матір Спасіння: Всі ті, які пропагують аборти і несуть відповідальність за їхнє впровадження, винні у смертному гріху

Вівторок, 18 грудня 2012 р. Божого, 18:45

“(…) Країни, які схвалюють аборти, сильно страждатимуть від Руки Бога. Ці країни будуть плакати, коли стануть свідками своєї кари. Всі відповідальні за впровадження цього мерзенного акту потребуватимуть багато молитов. (…)”

Ваша любляча Мати Матір Спасіння

 

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.