994. Вас готували протягом трьох років. Підніміться, візьміть свій хрест і йдіть за Мною

Субота, 14 грудня 2013 р. Божого, 15:17

Моя ніжно улюблена дочко, сьогодні розпочалися приготування до Втручання Мого Великого Милосердя, щоб перемінити людські серця з каменю на золото. Погодні знаки будуть помічені тими, які мають очі, що бачити і тими, які уважні до Моєї Обітниці дати кожному рівні шанси на спасіння.

Ті, чия віра ослабла, будуть відновлені Вогнем Святого Духа. Таким потужним буде Святий Дух, що коли вони стануть свідками Світла, Променів Мого Милосердя, багато хто від його сили буде повалений на землю.

Ті, які Мене ненавидять і чиї гріхи нічого не значать для них, змертвіють духом і відповзуть від Мене в жаху. Деякі з них не витримають Мого Втручання, бо воно шокує їх понад їхню витривалість.

В цей час Я готую всі вибрані душі, навчаючи їх шукати Сповіді і молитися за гріхи інших. Мій час близький. Моє Втручання буде швидким і потужним, і від того дня світ буде розділений на дві частини. Того дня світ буде вивернутий навиворіт і тільки ті, які залишаться в Моїй Ласці, переживуть випробування, які будуть помічені всюди.

Вас готували протягом трьох років. Підніміться, візьміть свій хрест і йдіть за Мною. Будьте сильними. Я дам вам мужність, бо ви будете її потребувати, коли темрява тих душ, які відкинуть Моє Милосердя, впаде на землю і потім пошириться. Тільки ті, які благословенні Святим Духом, забезпечать світло, яке вестиме всіх тих, які хочуть увійти в Моє Царство, щоб вони могли прокласти собі шлях до Вічного Життя.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.