992. Коли ви страждаєте в такий спосіб, то ви приводите до Мене душі, а ті, які приводять до Мене душі, належать Мені

Середа, 11 грудня 2013 р. Божого, 22:30

Моя ніжно улюблена дочко, в той час, як у Моїй Церкві на землі формують обман, все більше душ будуть зваблені фальшивим смиренням і так званими привселюдними вчинками великої доброчинності для потреб бідних.

Так складно і важко буде розпізнати правду, що багато людей легко дозволять втягнути себе у нову доктрину, яка не походитиме від Мене. Коли ви, Мої улюблені послідовники, станете помічати, як люди докоряють вам привселюдно, несправедливо критикують, поводяться з вами із небувалою агресією і знущаються над вами, то ви повинні знати, що сатана робить все можливе, щоб викликати сумніви у ваших серцях щодо цієї Місії. Він разом зі своїми послідовниками щосекунди бореться з кожним із вас, які були благословенні Даром Святого Духа. Ніхто з вас, хто змагається, щоб допомогти Мені спасти душі, не буде залишений у спокої. Ви зустрінетесь з багатьма перешкодами, які мають спонукати вас полишити цю Місію і відкинути Моє Слово. Кожного разу, коли таке відбуватиметься, знайте, що Я оточу вас Своїм Захистом і ви будете усвідомлювати Мою Присутність у вас, бо це не з вами борються, а зі Мною.

Коли вам завдають болю через любов до Мене, то це Мій Біль ви відчуваєте. Коли ви проливаєте сльози смутку, тому що ви йдете за Мною, а потім, як наслідок, зносите муки, то це Мої Сльози ви проливаєте. Коли вони зневажають і висміюють вас, то це Мене вони ображають і все, що пов’язано зі Мною – не вас. І коли вони відкидають вашу любов і відвертаються від вас – це від Мене вони тікають. Знайте, що коли ви зносите такі важкі і незвичайно прикрі випробування в Моє Ім’я, тоді Моя Присутність є найсильнішою. Коли Я Є Присутній в такий спосіб, то ви будете знати з абсолютною впевненістю, що тільки Моя Праця може викликати такого роду страждання. Тому знайте, що Я ніколи вас не покину, бо за вашу любов до Мене ви заслужите найвищу нагороду в Моєму Царстві. Бо коли ви страждаєте в такий спосіб, то приводите до Мене душі, а ті, які приводять до Мене душі, належать Мені тілом, душею і духом. Ви є в Мені, зі Мною і Я живу у вас.

Я люблю вас.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.