981. Біль, переслідування, страждання, насмішки та знущання завжди будуть долею тих вибраних Божих душ

П’ятниця, 29 листопада 2013 р. Божого, 16:45

Моя ніжно улюблена дочко, коли ти запитуєш, чому Я, Ісус Христос, дозволяю на страждання у світі, ти повинна зрозуміти Божу Волю. Багато людей у світі страждають і завжди так було. Причиною страждань є той факт, що гріх створює поділ серед людей. Гріх відділяє людину від Бога і тому людина буде грішити проти людини. Я дозволяю на страждання, тому що воно зближує душі зі Мною через очищення, яке такі душі переживають. Страждання не приносить Мені радості. Однак Я Є Присутній у кожній душі, якій доводиться терпіти біль і муку. Такою є Божа Воля, що певні душі страждають більше за інших, тому що через такі жертви ті інші душі, які в меншій мірі заслуговують на Моє Милосердя, можуть бути врятовані.

Я страждав добровільно під час Моїх Страстей, але Мій Біль і Смирення в значній степені перемогли силу сатани. Сатана ніколи не впокориться, бо це неможливо. Але через смирення, яке виникає від болю страждання, душі можуть послабити його владу над іншими. Біль, переслідування, страждання, насмішки та знущання завжди будуть долею тих вибраних Божих душ. Такі душі є найближчими до Мене і Я використаю їхню жертву, щоб залучити ті інші душі, які найбільше потребують Мого Милосердя, до притулку спасіння.

Цей урок є дуже важким для усіх, які люблять Мене і це може здаватися несправедливим. Але знайте, що страждання приводить вас ще ближче до Мене і приносить вам Вічне Життя зі Мною в Раю. Ніколи не звинувачуйте Бога за страждання у світі, бо вони були викликані, насамперед, падінням людського роду, коли Божі діти піддалися гріху гордині.

Гординя є коренем усякого гріха і причиною більшості страждань у світі. Гординя призводить до всіх інших гріхів і тоді це створює поділ у світі і брак справедливості. Будьте впевнені, що дуже скоро світ, врешті, зрозуміє справжнє значення Божої Волі. До того часу воля людини поклониться в повазі до Святої Волі Мого Отця. Але поки не надійде той день, коли людина позбавить себе гордині і упокориться перед Господом Богом, Всевишнім, не може настати кінець стражданням.

Коли світ вкінці прийме Правду і Мою Обітницю прийти знову, Я витру кожну сльозу з ваших очей. Я піднесу в славі живих і мертвих, і вони будуть царювати у великому блиску в Новому Небі і Новій Землі, коли Небо і Земля стануть одним у Мені. Коли ви переносите страждання, перебувайте в мирі, бо вже скоро вони закінчаться.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.