977. Любов процвітає, тому що це є Дар від Бога і вона має силу знищити зло

Субота, 23 листопада 2013 р. Божого, 17:00

Моя ніжно улюблена дочко, Я хочу пояснити вам значення любові і як за її допомогою ви можете перемагати зло, а також як без неї зло поширюється.

Сатана нездатний на любов, натомість він самоодержимий вірою в те, ким він є, своєю силою і величчю. Коли він заражає душу, перше, що він робить, це знищує любов в душі. Коли він досягне цього, тоді він вселить у ту душу страшну ненависть, а ця ненависть викличе поділ. Поділ і незгода, натхненні ненавистю, можуть призвести до нерозважливих дій, вчинених однією душею проти іншої. Ці наповнені ненавистю вчинки дуже часто можуть призвести до страшної жорстокості і навіть вбивства. Гріх гордині прищеплюється душам, які відкривають себе на диявола, а це призводить до безжалісних амбіцій і жадібності. Але там, де є любов, там Присутній Бог.

Любов процвітає, тому що це Дар від Бога і вона має силу знищити зло. Любов не егоїстична. Любов щедра, всепрощаюча і незаплямована гріхом гордині. Ви повинні просити Бога кожного дня про Дар Любові і коли ви отримаєте її, використовуйте її як броню проти ненависті. Любов, коли вона присутня в чистій душі, притягує до себе ненависть тих душ, які прогнали Бога зі свого життя. Вони не можуть знести Божого Світла, яке випромінюють душі тих, які наповнені Божою Любов’ю.

А тепер ідіть, знаючи, що Любов повинна використовуватися для допомоги душам усіх тих, які дуже потребують Моєї Допомоги. Будь-ласка, відмовляйте цю Молитву Хрестового Походу про Дар Любові.

Молитва Хрестового Походу [129]

Про Дар Любові

О Боже, будь-ласка, наповни мене Своєю Любов’ю.

Допоможи мені поділитися Даром Любові з усіма, які потребують Твого Милосердя.

Допоможи мені любити Тебе більше.

Допоможи мені любити всіх тих, які потребують Твоєї Любові.

Допоможи мені любити Твоїх ворогів.

Дозволь, щоб Любов, якою Ти мене благословляєш, була використана, щоб поглинути серця всіх, з ким я контактую.

З Любов’ю, яку Ти вливаєш в мою душу, допоможи мені подолати все зло, навернути душі, і завдати поразки дияволу і всім його нечестивим слугам, які намагаються знищити Істину Твого Святого Слова. Амінь.

Я Є Любов. Якщо ви по-справжньому любите Мене, то Я наповню вашу душу ще більшою любов’ю і з цією любов’ю ви допоможете Мені врятувати світ.

Ваш Ісус

 

Аудіо

Bookmark the permalink.