971. Ви будете стояти переді Мною наодинці – нікого не буде поруч з вами

П’ятниця, 15 листопада 2013 р. Божого, 20:00

Моя ніжно улюблена дочко, владою Мого Отця, Бога Всевишнього, Я хотів би повідомити усім тим, які страждають в Моє Ім’я, що вже близько той час, коли відбудеться Попередження.

Тим з вас, яким було дано знання про Мій Великий День Милосердя, побачать ці знамення найближчим часом. Ви повинні визнати свої провини переді Мною, щоб бути відповідно підготовленими до цієї події, яка шокує світ.

Я зроблю це найближчим часом, щоб могти врятувати тих людей, які відрізали пуповину, що пов’язує їх зі Мною, поки не стало занадто пізно. Ви повинні вірити в Мене і зібратися на молитву, щоб душі, які перебувають в темряві, не загинули до того часу, як Я надам їм звільнення від гріхів. Дослідіть зараз свої серця і душі та подивіться на них так, як Я їх бачу. І що ж ви бачите? Чи здатні ви стати переді Мною і сказати: «Ісусе, я роблю все, чого Ти від мене бажаєш, щоб жити таким життям, якого Ти від Мене очікуєш»? Чи скажете ви: «Ісусе, я образив Тебе, бо я не міг нічого з собою вдіяти, тому, будь-ласка, змилуйся над моєю душею?» Чи ви скажете: «Ісусе, я згрішив, тому що повинен був захистити себе?»

Ви будете стояти переді Мною наодинці – нікого не буде поруч з вами. Я покажу вам вашу душу. Ви побачите кожну пляму на ній. Ви заново переживете кожен гріх і тоді Я дам вам час, щоб попросити Мене проявити до вас Моє Милосердя. Не тому, що ви маєте право на Моє Милосердя – але тільки тому, що Я постановив надати вам цей Дар.

Мій День з’явиться несподівано, через знамення, які будуть показані вам заздалегідь.

Я витратив три роки, намагаючись відкрити ваші очі на Правду. Деякі з вас прийняли її. Інші відкинули її назад Мені в Обличчя. Зараз настав час Мого Божого Милосердя і тільки тим, які відкриють Мені свої серця і які приймуть Мене, буде дано шанс спокутувати свої провини.

Будьте вдячні за Мою безкорисливу Любов.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.