936. Коли Небо і земля стануть одним, Чистилища вже не буде

Субота, 12 жовтня 2013 р. Божого, 17:10

Моя ніжно улюблена дочко, Мій Трон буде розміщений на оновленій землі і незабаром всі будуть жити у мирі та гармонії згідно Волі Мого Отця.

Світ стане таким, яким був на початку і в ньому не буде відчуття незгоди. Всі Божі діти, які є вибрані, щоб приєднатися до ангелів та святих, житимуть досконалим життям. Але знайте наступне. Ті, які не приймають реальності Нового Раю, хоч їм і даються всі можливості, щоб вирішити, який шлях вони хочуть вибрати, не отримають другого шансу. Коли Небо і земля стануть одним, Чистилища вже не буде. Єдиний шлях, який отримають ті душі, що відмовляться прийняти Моє Милосердя, яке буде вручено їм задарма – це буде шлях, який веде до Пекла. Багато будуть настільки впертими, тому що вони майже повністю покладаються на інтелектуальне розумування, що мимоволі вирішать провести вічність у вогні Пекла.

Ті, які не вірять в Бога чи не приймають Правди, не вірять і в існування сатани. Він, шахрай, затьмарить їхній розум брехнею, щоб заманити їх у камери тортур. А коли це станеться, через його ненависть до людини, він змусить їх безперервно страждати протягом вічності. Тоді Я вже не зможу допомогти тим душам. З яким глибоким смутком Я оплакую ті зарозумілі, нерозумні душі і тих, які мають затверділі серця. Вони настільки переповнені гординею, що ніколи не побачать Мене, бо не можуть. Бо це є неможливо, щоб якась особа побачила Мене чи була наповнена Моїм Правдивим Словом, якщо вона уражена гріхом гордині. З іншого боку, ті з вас, які знаєте Мене, але які приймаєте Мене на своїх власних умовах – ви також віддаляєте себе від Мене.

Чому ж ви кажете, що знаєте Мене, а потім перекручуєте Мої слова про те, як іти за Мною? Як ви можете називати себе християнами і водночас бути готовими прийняти фальшиве богослов’я і брехню, які ви перекрутили, щоб підлаштувати під ваш власний спосіб життя? Ким ви є, якщо не йдете за Мною і не приймаєте повної Правди Мого Вчення? Ви є зрадниками. Ви зраджуєте Мене. Якщо ви зрадите Мене один раз, то ви будете спокушені зробити це знову і знову, і врешті, ви більше не будете християнами в Моїх Очах.

Я повинен закликати усіх тих, які вірять в Моє Слово і запитати вас, чи Я коли-небудь мирився з гріхом? Я прощаю гріх, але Я ніколи не закриваю очі на гріх. Якщо ви вважаєте, що Я мирюся з гріхом, тоді ви виправдовуєте гріх. Ви будете страждати за помилки на своєму шляху і ви не є кращими за тих, які зрадили Мене, знущалися наді Мною, висміювали Мене і розіп’яли Мене.

Пам’ятайте, Я навчив вас Правді. Тільки Правда приведе вас до прийняття спасіння, яке Я тепер приношу світові на цьому остаточному етапі Мого Завіту, щоб врятувати людство.

Ніколи не забувайте, що Я Є Правда. Тільки Правда походить від Мене.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.