921. Багато хто зрадить Мене, приймаючи брехню

Субота, 21 вересня 2013 р. Божого, 13:45

Моя ніжно улюблена дочко, Моя Сила зростатиме зараз у серцях віруючих, бо завдяки Силі Святого Духа вони почуватимуть себе у спокої, незважаючи на велике відступництво у Моїй Церкві, свідками якого вони починають ставати.

Завдяки Силі і Славі Мого улюбленого Отця Я дам вам, Мої улюблені учні, велику силу і мужність під час цих випробувань. Вам надаються ці Дари через Молитви Хрестового Походу, тому що без них ви не зможете витримати релігійних переслідувань, які чекають на вас попереду. Вам надаються ці Дари, щоб ви могли рятувати тих, які відкинуть Мій Заклик з Небес і несвідомо побредуть у лігво лева, де Пекло вирветься на свободу. А перебуваючи в лігві темряви, їх буде втягнуто в поганські ритуали. Їхні душі будуть відкритими для духа зла і впродовж дуже короткого періоду часу вони стануть сліпими до Правди – Святого Слова Божого, встановленого від самого початку.

Багато хто зрадить Мене, приймаючи брехню. Однак їм була дана Правда про Мою Смерть на Хресті. Багато Моїх учнів, коли Я ходив по землі, зрадили Мене в останні дні перед Моїм Розп’яттям. Наслідуючи фарисеїв, вони викрикували такі слова: «Відійди від мене, Ти говориш єресь. Ти насміхаєшся з фарисеїв, які говорять в Ім’я Бога. Ти брехун і говориш зло. Ти син сатани».

Тепер, коли Я готую вас усіх до Мого Другого Пришестя, ви знову випльовуєте ті ж самі звинувачення. Я приходжу зараз через ці Божественні Послання з Небес, щоб принести вам Правду, хоч ви і знаєте про Мене все. Я роблю це, бо Правда буде усунута з Моєї Церкви. Невдовзі ви приймете брехню в Моє Ім’я і Правду ніде не можна буде знайти.

Запам’ятайте ці Слова. Я приходжу тільки для того, щоб виконати Мою Обітницю перед Моїм Отцем. Я приходжу, щоб принести вам остаточне Спасіння, як вам і обіцяв. Сатана не хоче, щоб так сталося, але він не може Мене зупинити. Проте він може перешкодити багатьом Божим дітям прийняти Моє остаточне Милосердя. Він зробить це за допомогою Моїх ворогів, яких він тепер спокусив у Моїй Церкві на землі.

Пробудіться ті з вас, які сплять. Я прийду, немов злодій вночі. Тільки ті, які є підготовленими, будуть врятовані.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.