917. Під час Мого Другого Пришестя Я судитиму кожну особу, яка залишиться жити в тому часі на землі, відповідно до того, що вона зробила для Божої Слави

Середа, 18 вересня 2013 р. Божого, 17:08

Моя ніжно улюблена дочко, коли Я сказав, що прийду знову, щоб судити живих і мертвих, Я мав на увазі саме це. Перший Суд має бути виконаний, а це означає, що під час Мого Другого Пришестя Я судитиму кожну особу, яка залишиться жити в тому часі на землі, відповідно до того, що вона зробила для Божої Слави. Мій Суд буде суворим, бо Моє Милосердя на той час вже буде вилито на землю.

Ті з вас, які до кінця залишитеся збунтованими, відкинувши Мене, хоч Правда вже стане відомою для вас, будете відкинуті від Мене. Ви ніколи не приймете Мого Милосердя, незалежно від того, як Я клопочуся про ваше спасіння. Ваша відмова і ненависть до Мене принесе вам вічне страждання і Я проливатиму гіркі та скорботні сльози за вами. О, як ви будете бажати потіхи від землі, хоч змарнували там свій час у нечестивій гонитві за гріховними насолодами та владою, і де ви пригноблювали інших. Земля здаватиметься вам давно втраченим раєм, коли ви будете благати у Мене допомоги в глибинах темряви.

Ті з вас, які люблять Мене, але чиї душі були зіпсовані гріхом, не повинні боятися, бо і вас огорне Моє Милосердя, якщо ви цього попросите. Всі грішники будуть врятовані, якщо тільки спокутують свої провини в Моїх Очах, якими б тяжкими не були їхні гріхи.

Живі, які перебувають у Моїй Ласці, будуть піднесені до Мого Славного Раю. До них буде належати кожен грішник з кожного віровизнання, кожної раси, який закличе Мене, свого Спасителя, Сина Людського і ті усі, які попросять Мене врятувати їх.

Я воскрешу мертвих, усіх тих, які були очищені у глибинах Чистилища, а також тих, які терпеливо очікують на Небесах на надходження цього Великого Дня. Всі інші будуть вигнані.

Ваш час на землі був визначений Моїм Отцем і цей День досі невідомий Мені, але Я скажу вам наступне. Ви, які є з цього покоління, будете зібрані і взяті до Мого Нового Раю, коли Небо і земля стануть одним. Вам був даний час на підготовку, тому використайте його повноцінно, щоб ви могли отримати Вічне Життя і розділити його зі своїми близькими. Я прошу вас зараз посвятити Мені кожну близьку людину, вашу родину, ваших друзів і ваші народи, щоб Я міг покрити їх Захистом Моєї Дорогоцінної Крові.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.