866. Матір Спасіння: Невдовзі вас попросять роздавати замінник Святої Євхаристії, яка не буде Тілом Мого Сина

П’ятниця, 2 серпня 2013 р. Божого, 15:10

Моя дитино, Я стою перед Моїм Сином у цей час і у великому смутку падаю ниць до Його Стіп. Так само, як Я повинна була стати свідком Його Агонії біля підніжжя Хреста під час Його страшного Розп’яття, так само зараз Я повинна перенести Його Біль ще раз.

Розп’яття Мого Сина відбувається знову, оскільки Його Тіло, Його Містичне Тіло, яким є Його Церква на землі, має зносити бичування від своїх. Вони, вороги в Його Церкві, будуть бичувати Його Тіло, шматувати Його, жорстоко знущатися над Ним і осквернять Його перед тим, як відкинути на узбіччя. Церкву Мого Сина будуть зараз бичувати і це стане першим етапом Його Розп’яття на землі в ці часи. Вони візьмуть Його Тіло – у Святій Євхаристії – і ображатимуть та принижуватимуть Його. Багато ознак цього буде видно, оскільки вони використають усі можливі зневажливі та підлі жести, щоб проклинати Його. Коли вони осквернять Його Пресвяту Євхаристію, а потім Її позбудуться, то згодом буде дуже важко Її отримати. Це тільки один з багатьох планів, спрямованих на усунення Присутності Мого Сина у Святій Месі [Божественній Літургії].

Багато хто помітить ці нечестиві жести і знатиме, що вони ображають Мого Сина. Багато хто буде протестувати, але їхні голоси не будуть почутими. Ви, бідні священики, які будете страждати через це осквернення, повинні просити Мене, вашу Матір, щоб Я допомогла вам знести цей біль. Ви ніколи не повинні спотворювати Святу Євхаристію, бо Вона є вашою єдиною Поживою Спасіння. Без Неї ви будете голодувати. Вона повинна завжди бути доступною для кожної Божої дитини. Ви ніколи не повинні приймати того, що будь-який інший вид хліба є Поживою Життя.

Невдовзі вас попросять роздавати замінник Святої Євхаристії, яка не буде Тілом Мого Сина. Ви повинні залишитися вірними Дару Святої Євхаристії, навіть якщо вам скажуть, що це більше недоречно, бо вже є неприйнятним у Новій Світовій Релігії.

Ваша Матір у Христі

Матір Спасіння

Bookmark the permalink.