865. Гріховність, присутня у світі, досягла зараз масштабу, нечуваного з часів Ноя

Четвер, 1 серпня 2013 р. Божого, 15:00

Моя ніжно улюблена дочко, як Я прагну обійняти усіх вас, Моїх дорогих послідовників, і взяти вас до Мого Притулку миру і безпеки. Як сильно Я хочу забрати усіх вас і сховати від злодіянь, які затіваються проти всіх християн.

Гріховність, присутня у світі, досягла зараз масштабу, нечуваного з часів Ноя і є наче невидима сіть, яка покриває землю. Вона є настільки смертоносною, що лише нечисленні по-справжньому розуміють рівень витонченої фальсифікації, яка до цього залучена. Але знайте, цей план – деталі якого будуть дані світові тими, які кажуть, що представляють Мою Церкву на землі – буде поданий вам і вони будуть очікувати, що ви приймете його. Тоді вони вимагатимуть від вас, щоб ви проковтнули його і не залишать вам вибору. Те, що вас попросять зробити під прикриттям усієї цієї фальсифікації – це зректися Мене, Ісуса Христа.

Я попереджую світ, що коли ви будете намагатися відкинути Мою Божественність – ви і всі, залучені у цю підступну змову, будете позначені як вороги Бога. Коли ви станете на сторону богохульних законів, то будете винні у гріху супроти Бога.

Я буду продовжувати попереджувати вас, щоб відкрити вам очі на Правду, але Я не можу змусити вас залишитися вірними Мені. Я не можу змусити вас любити Мене. Ваша вільна воля належить вам, але якщо ви звернетеся до Мене і попросите Мене скерувати вас, Я відкрию вам очі на Правду. Якщо ви приймете Правду, Я врятую вас.

Мої бідні послідовники, знайте, що коли світ обернеться проти Бога, Всемогутня Сила Мого Отця втрутиться і знищить Його ворогів один за одним.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.