861. Матір Спасіння: Ви повинні зберігати традиційні хрести, бо невдовзі вони зникнуть

Понеділок, 29 липня 2013 р. Божого, 19:05

Мої діти, завжди пам’ятайте, що завдяки Божій Силі та через Благодать Мого Сина Я розчавлю звіра, і коли становище виглядатиме безнадійним, правлінню злого духа раптово настане кінець.

Мій Покров Захисту покриває усіх, які в цих важких часах взивають за Моєю поміччю. Пам’ятайте, що коли Я загубила Свого Сина, коли Йому було дванадцять років, Я знайшла Його у храмі. Моліться, Мої діти, ідіть зараз до своїх церков, щоб складати жертви, необхідні для того, щоб просити про витривалість під час цієї страшної духовної битви за душі.

Мій Син так сильно терпів перед Своєю Смертю на Хресті, але це був тільки один тягар. Найбільші страждання, які Він сьогодні терпить, є через тих, які вже є для Нього втрачені. І тепер, коли дух зла намагається забрати у Нього всіх, які люблять Його, біль пронизує Його немов меч, який розтинає Його навпіл.

Жертовні душі страждатимуть тепер від найбільшого болю, оскільки переслідування Божих дітей посилюється. Через Хрест Мого Сина ви були врятовані. Через Його Хрест ви боротиметеся зі злом і Його Хрест, якщо він посвячений, захистить вас. Але якщо цей Хрест зміниться або буде виглядати інакше, то це буде наруга над Смертю Мого Сина для порятунку грішників. Ви повинні зберігати традиційні хрести, бо невдовзі вони зникнуть.

Ваша улюблена Мати

Матір Спасіння

Bookmark the permalink.