Четвер, 27 червня 2013 р. Божого, 23:20
Моя ніжно улюблена дочко, не допускай, щоб Мої Одкровення були причиною твого горя або страху. Я тебе веду, і навіть тоді, коли твої страждання стають нестерпними, будь-ласка, пам’ятай Мої Слова.
Мій Отець пообіцяв через давніх пророків, що Він пошле останнього пророка, останнього посланця. Не дивлячись на те, наскільки це може бути страшно або як жахливо це змушує тебе почуватися, знай, що через цей акт може бути здійснений Остаточний Завіт Бога.
Я кажу вам тепер, нехай бояться ті з вас, які ображають Слово Боже. Опустіть очі і прикрийте їх своїми руками, особливо ті з вас, які плюють Мені в Обличчя в цей час через ці Мої Послання Примирення. Ви негідні стояти в Моїй Присутності. Ви, які зараз висміюєте Мене, будете відчувати постійну тривогу аж до Великого Дня, бо через вас будуть втрачені душі, яких Я так прагну.
Мої висвячені слуги, які насміхаються з Мого Втручання через ці Послання – прийде ваш день, коли Я запитаю вас про наступне. Скільки душ ви Мені привели, витрачаючи так багато часу на заперечення Мого Правдивого Голосу? І скількох ви відвернули від Мене вашими вчинками, за які Я судитиму вас?
Ви, які викрикуєте хулу на Святого Духа, знайте, що перед Великим Днем як знак для всіх, ви будете повалені. Жодне слово не вирветься з ваших уст і через цей факт ви будете впізнаними серед вашої пастви – тієї ж пастви, якій ви говорили ігнорувати ці Послання, тому що вони не походять від Бога. Того дня ваші послідовники пізнають Правду і ви впадете ниць переді Мною. Я не прошу вибачення за це попередження. Якщо ви оскверните Слово Святого Духа, Я відітну вас від Себе і ви разом з усіма тими, кого заберете з собою в пустелю, видаватимете жахливий крик.
Моя Справедливість спіткає усіх тих, які перешкоджають тому, щоб Святе Боже Слово звіщалося у світі. Їхнє покарання буде найгіршим, тому що біль, який вони відчуватимуть, буде більший від того, який відчувають душі на найнижчому рівні Чистилища. Ваша нечестивість шокує багатьох добрих невинних душ, які є вірними Моїй Церкві на землі. Ваша жорстокість, яка з часом буде розкрита, буде видима багатьом, а потім ваша правдива вірність Слову Божому буде остаточно перевірена. Тоді ви станете переді Мною у Великий День, коли Я прийду, щоб повернути Собі усіх Божих дітей – коли Я прийду, щоб звільнити їх з вигнання і забрати їх до остаточного дому Любові та Миру, в Нову Еру Мого Нового Раю. Тоді Небо і земля стануть одним.
Ваш Спаситель
Ісус Христос
Аудіозапис



















