83. Чому Бог, Предвічний Отець, посилає у світ нових пророків

п’ятниця, 13 травня 2011 р., 22:45

Моя ніжно улюблена дочко, тим, які сумніваються, особливо Моїм висвяченим слугам, які можуть відкидати Моє Слово через ці Послання, Я хочу сказати наступне. Зміцніть вашу віру в Мене, визнавши, що Моє Слово було надане світові не тільки під час Мого перебування на землі, але і завдяки Силі Святого Духа після цього.

Від початку часів Бог, Мій Предвічний Отець, спілкувався з людством через пророків; в той спосіб Вчення Істини було доведено до відома людини, щоб забезпечити, щоб їхня віра залишалася сильною. Інші одкровення і уроки в Істині були також дані людству через апостолів, інших побожних учнів і через пророка Йоана Євангелиста [Богослова]. Після цього Моє Слово, Моє Вчення і все, що потрібно людині, щоб принести їй спасіння, якого вона потребує, було впорядковано. Зараз, коли світ стикається з найбільшими змінами в своїй історії, Бог, Мій Предвічний Отець, послав у світ нових пророків. Ці пророки, не помиліться, не приносять вам нового Вчення, тому що в цьому немає необхідності. Натомість вони посилаються з трьох причин.

По-перше – нагадати людству Правду, що міститься в Книзі Одкровення. По-друге – звернути увагу людини на час, в якому вона живе, щоб вона могла заново відродити свою віру. По-третє – щоб допомогти поширювати навернення, щоб Мої послідовники утворили найбільшу Армію з усіх, для того, щоб рятувати душі.

Я спілкуюся через цього пророка та інших, щоб Моє Слово було почуте в кожному куточку світу.

Пам’ятайте про Мою Абсолютну Любов і Співчуття

Слухайте уважно всі ці Послання, які не тільки проголошують Моє Слово, яким ви його знаєте, але й які відкривають вам Мою Абсолютну Любов і Співчуття до всіх і кожного з вас. Пам’ятайте також про Моє велике Милосердя. Всі грішники будуть прощені, якщо тільки вони покаються.

Важливість Святого Розарію і Божого Милосердя

В той час, як екологічні катастрофи будуть відбуватися, будь ласка, пам’ятайте, що молитва, включаючи відмовляння Святого Розарію і Божого Милосердя, допоможе запобігти багатьом з них. Пам’ятайте, Мої заповітні діти, що вам, які вірять в Мене і в Мого Предвічного Отця, і які дотримуються Моїх вказівок, ні́чого боятися. Також дозвольте Мені нагадати вам, що завдяки двом Великим Актам Милосердя – Дару Святого Духа, який вилився на увесь світ декілька днів тому та Великому Попередженню, мільйони будуть навернені до Істини. Це буде велике чудо, яке принесе радість безлічі людей.

Переслідування Червоним Драконом і тими, хто не від Бога

Хоч сатана і підніметься за рахунок своїх бідних ошуканих послідовників, яких він відриває від Мене, їхньої єдиної надії на Вічне Спасіння, та це буде лише на короткий період. Однак Я повинен попередити вас, що це буде страшний період переслідування на чолі з Червоним Драконом і тими політичними утвореннями, які не від Бога. Через молитву і Таїнства ви знайдете сили вистояти під час цих випробувань. Всі ці події були передбачені і повинні відбутися, щоб зло могло бути нарешті викорінене в світі. Тому необхідно, щоб це очищення і серії покарань відбулися; тому що тільки тоді світ буде готовий до Нового Раю на землі.

Ніколи не ігноруйте Мого заклику. Тільки тоді, коли ви побачите, що пророцтва, об’явлені вам Моїми вибраними посланцями, починають матеріалізуватися, ви будете знати напевно, що це Я є Той, Хто говорить з вами.

Ваш Божественний Спаситель
Ісус Христос

 

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.