799. Коли Святий Дух присутній, Він буде поширюватися як вогонь і відтворюватиме Слово Боже багатьма мовами

Субота, 18 травня 2013 р. Божого, 13:16

Моя ніжно улюблена дочко, Дар Святого Духа вельми неправильно розуміють. Це дорогоцінний Дар, який виливається на людство завдяки щедрості Бога. Він дарований з великою любов’ю для всіх, але не всі його приймають. Не кожен здатний прийняти цей Дар. Ті, які вважають, що вони заслуговують на цей Дар, оскільки кажуть, що знають Мене, і які є освіченими за всіма аспектами богослов’я, не обов’язково є приготовлені до прийняття цього Найсвятішого Дару.

Впродовж десяти днів у Вечернику Моя улюблена Матір терпляче пояснювала Моїм апостолам важливість смиренння. Без смирення неможливо бути наповненим цим Даром з Небес. Деякі з Моїх апостолів думали, що вони, як вибрані учні, були кращими за пересічних людей, тому що були ближчими до Мене, і що інші, автоматично, повинні були падати до їхніх ніг. Але, очевидно, це було не те, чому Я їх навчав. Моя Мати провела тривалі години, витлумачуючи їм, як гординя може завадити Святому Духові увійти до їхніх душ.

Коли Святий Дух входить у душу, Він приносить з Собою багато Дарів. Це може бути Дар Знання, Дар Мов, Дар Мудрості, Дар Любові, Дар Зцілення або Дар Пророцтва. У випадку Моїх апостолів вони невдовзі зрозуміли, що як тільки вони отримали цей Дар, то вони ніколи б не дозволили гріху гордині заплямувати їхню Місію у майбутньому. Тому що, як тільки гордість входить в людину, яка отримала Дар Святого Духа, Дух Божий зникає, а Його місце займає дух темряви.

Темна душа не може виливати Світло Святого Духа на інших. Вона може поширювати лише темряву. Дух темряви обманює інших. Він, зокрема, є оманливим, якщо походить від того, кого вважають святим учнем або експертом у Моєму Вченні. Все це призводить до ненависті, занепокоєння і почуття безнадійності.

Щоб отримати Дар Святого Духа, ваші душі мають бути очищені і вільні від гріха гордині, інакше Він ніколи не буде вам уділений. Коли Святий Дух присутній, Він буде поширюватися як вогонь і відтворюватиме Слово Боже багатьма мовами. Він принесе зцілення розуму, тіла та духа, і принесе з собою мудрість, яка може походити тільки від Бога. Він поширюватиме навернення по цілому світі.

Потім з’являться плоди, за якими ви пізнаєте, де присутній Святий Дух. Безліч всіх можливих Дарів, включно із чудесами з Небес об’являються зараз в Книзі Істини для добра усіх – в Книзі, яка була обіцяна всьому людству на ці часи. Прийміть її зі щирим серцем і подякуйте Богові за один з останніх Дарів з Небес перед Великим Днем.

Ваш Ісус

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.