785. Гріх гордині спричинив падіння Люцифера і він був відділеним та вкинутим у безодню

Субота, 4 травня 2013 р. Божого, 23:35

Моя ніжно улюблена дочко, Моє Слово досягає багатьох вух, але Я прийшов попередити тих з-поміж вас, які не хочуть слухати Мене. Чого ж ви боїтесь? Мого Слова чи змін, свідками яких ви станете, коли триватиме очищення? Хіба ви не знаєте, що Я не приношу вам нового Вчення, тому що воно непотрібне. Я спілкуюсь з вами тільки для того, щоб нагадати вам Правду.

Багато з вас вважають, що багато знають про Мене, та все ж ви нічого не навчились. Хто ви такі, щоб стверджувати, ніби ви є кращими в Очах Бога, коли мова йде про тлумачення Мого Святого Слова? Хто ви такі, щоб вважати, ніби маєте право хулити Мене, а потім казати, що любите Мене? Ви не зможете зупинити Мене, коли Я говорю до Божих дітей через пророків. Запитайте себе, чому ви так ненавидите Мій Голос? Як ви можете любити Мене, якщо ви розриваєте Моє Слово на шматки, коли все що Я роблю – це допомагаю вам підготуватися до Мого Великого Дня?

Людина є дуже слабка. Навіть побожні душі є слабкими, незважаючи на їхню сильну любов до Мене. Нехай жодна людина не вважає, що зможе постати переді Мною без сорому через гріх у своїй душі. Жоден з вас недостойний постати переді Мною, але Я обдарую вас Милосердям Моєї Любові. І не тому, що ви заслуговуєте на це, а просто тому, що Я вирішив уділити вам цей Дар.

Ті з вас, які заявляють, що говорять з великим знанням про Мене, а потім плюють зі злостивим язиком на Мого пророка, нехай знають наступне. Ваша віра не врятує вас, коли ви проклинаєте Слово Боже. Ваша самопроголошена любов до Бога є безглуздою, коли ви осуджуєте одного з Його дітей перед Ним. Ви перерізаєте пуповину, яка поєднує вас з Моїм Отцем, коли ви виявляєте Мені неповагу, гнів та ненависть. Коли ви плюєте на Мене, то осліпнете і вже не зможете бачити. Коли ви вимовляєте слова ненависті, то ваш язик буде відтято. Коли ви підніметесь і будете декларувати свої самопроголошені знання про Бога, то ви впадете з підтятими ногами. Коли ви вважаєте, що Мій пророк є злий, то не матимете життя в собі.

Моє Слово ніколи не вмре, воно житиме вічно. Воно топтатиме тих грішників, які намагаються кинути виклик Божому Милосердю, даному через ці Послання. Якщо ви відкинете Мене і цього разу, то ви відкинете свободу, яку Я принесу, коли прийду, щоб вкінці забрати вас в Моє Царство. У вас залишилось обмаль часу, щоб спокутувати свої провини в Моїх Очах перед Великим Днем. Не витрачайте його намарно через гріх гордині. Гріх гордині спричинив падіння Люцифера і він був відділеним та вкинутим у безодню. Всі ті, які йдуть його шляхом, через гріх гордині – гріх, який викликає таке велике відділення від Бога – впадуть і ніколи не піднімуться в Присутності Бога.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.