783. Їх звинуватять у злочинах проти Престолу Петра і публічно принизять у Моє Святе Ім’я

Четвер, 2 травня 2013 р. Божого, 20:07

Моя ніжно улюблена дочко, Церква буде покинута багатьма на високих становищах, багато приймуть нові фальшиві доктрини, які приведуть їх у царство темряви.

Ті, які залишаться Мені вірними і які відкинуть цю мерзоту, будуть проваджені апостолом Петром, який першим засідав на Престолі в Римі. Він буде вести Мого улюбленого Бенедикта, який, як і було передбачено, допоможе їм побачити Правду. Йому доведеться стати свідком жахіть, але його підтримають ті, які присягнули на вірність Єдиному Істинному Слову Божому.

І так почнеться розкол. Ті, які підуть за фальшивою доктриною, в якій Мене, Ісуса Христа, не будуть вшановувати, будуть розірвані на шматки звіром і його демонами. Ці Мої невинні слуги, які досі не прийняли цих Послань, прибіжать зараз до Мене за потіхою. Мої пророцтва не обманюють і невдовзі багатьох з цих бідних душ буде викинуто зі Святого Престолу. Їх звинуватять у злочинах проти Престолу Петра і публічно принизять у Моє Святе Ім’я.

Я кажу їм наступне. Зберігайте спокій і перебувайте в мирі, бо якщо ви підете за Правдою, то будете врятовані. Ви ніколи не повинні приймати розмитої доктрини, яка буде позбавлена Мого Авторитету. Ви, які приймаєте брехню, в надії, що виконуєте свій обов’язок, повинні розуміти, що перед вами лежатиме важкий шлях. Ви маєте лише дві можливості вибору. Залишитися у Божому Світлі, або відвернутися від Моїх Святих Таїнств.

Незабаром багато з вас чітко побачать те, про що Я вас попереджав. Розкол буде зловмисним і розв’яжеться війна між правдою та брехнею. Це призведе до упадку Католицької Церкви і вона стане схожою на купу каміння, однак Єдина Правдива Церква надалі буде високо здійматися, оскільки Мої вірні слуги утворять Мою Армію Залишку. Вони будуть боротися до самого кінця, відстоюючи Святе Боже Слово.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.