776. Ці мерзенні акти мають відбутися, тому що відбувається очищення землі

Середа, 24 квітня 2013 р. Божого, 14:40

Моя ніжно улюблена дочко, коли Я продовжую очищувати світ Моїм Даром Святого Духа, виникає велика ненависть до Мене, Ісуса Христа.

Коли Моя Присутність зростатиме у серцях людей, величину ненависті буде видно через вчинки тих, які заперечують Моє Найсвятіше Слово.

Ті, які продовжують вводити закони, які зневажають Бога, докладуть всіх зусиль, щоб осквернити Слово Боже. Ці мерзенні акти мають відбутися, тому що відбувається очищення землі. В міру того, як посилюється очищення, зло гріха буде щораз більше розкриватись перед вами. Ви помітите, що Мої вороги будуть пропагувати усі можливі акти, спрямовані проти Бога. Багато з них вдаватимуть свою невинність, але їхні вчинки не будуть прийняті тими, які належать Мені і які знають Правду. Дар Розрізнення, який Я заповідаю багатьом душам, дозволить побачити справжню сутність цих злодіянь, вчинених тими, які мають владу і контролюють нації, і які є ділом рук сатани.

Злі духи сатани збільшили свою присутність у душах тих, які не вірять в Бога. Не задовольнившись тим, що ці душі відвертаються від Бога, ці злі духи втягують цих людей до пропагування найбільш огидних гріхів. З плином часу ці душі стануть настільки зіпсутими і сповненими ненависті до Бога, що вони зануряться у темряву, яка ніколи не буде спроможна знести Боже Світло.

Пам’ятайте, що Моє Милосердя є велике. Тільки завдяки Моєму Милосердю люди можуть бути врятовані. Вони не мають жодної іншої надії, оскільки багато з цих мучених душ настільки заражені, що вже не здатні з власної волі просити Моєї Руки Милосердя. Ті з вас, які знають Мене і які люблять Мене, повинні допомогти тим бідним людям, благаючи про спасіння їхніх душ. Ви повинні просити, щоб вони звернулися до Мене зараз, щоб Я зміг втрутитися, щоб зупинити переслідування, яких вони планують завдати світові. Ви повинні благати Мене, через власні жертви, зупинити їх від геноциду, який вони планують. Найгіршу форму геноциду буде видно у несправедливих війнах і вбивствах невинних дітей в лонах матерів.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.