76. Люди в усьому світі мають одні й ті ж риси

cубота, 30 квітня 2011 р., 20:45

Я радію сьогодні ввечері, Моя улюблена дочко, через те, яким чином ти Мені коришся. Твій послух у відвідуванні щоденної Меси [Божественної Літургії] та у прийманні Пресвятої Євхаристії приємний Мені. Ти стаєш сильнішою зараз розумом і духом, щоб швидко відповідати на Мою Пресвяту Волю. Ти все ще маєш багато чого зробити, щоб підготувати свою душу, Моя дочко, до досконалості, яка вимагається від тебе. Ніколи не бійся, тому що Я веду тебе на кожному кроці шляху.

Моя дочко, як Я люблю грішників, як сумую за їхньою вірністю щодо Мене. Я дивлюся і бачу людей з приятелями та родиною, щасливих, які сміються у своїх домівках і Я сповнений радості, тому що там присутній Мій Дух. Тоді Я дивлюся в інші домівки і бачу безлад, сум, гнів і, в деяких випадках, зло у вигляді насилля. І Я плачу. Тому що Я знаю, що сатана присутній в цій домівці. Тоді Я дивлюсь і бачу групи друзів, які працюють разом на благо інших день у день свого життя, і Я задоволений. Потім Я дивлюся на інші групи, які гарячково працюють для свого блага тільки з один мотивом. Тобто щоб згенерувати величезну кількість влади і багатства. Всі їхні дії мають одну мету – піклуватися про себе. І це, зазвичай, за рахунок інших. Тоді Я плачу, тому що знаю, що вони перебувають в темряві. І потім Я спостерігаю з подивом за розумними, освіченими групами, які хочуть переконати світ у тому, що Бога, Мого Предвічного Отця, не існує. Вони пишномовно говорять, представляють складні аргументи їхнього зарозумілого відречення від Мене. А потім Я стаю свідком того, як літеплі віруючі втягуються в це лігво темряви і це розбиває Моє Серце, бо існує багато, багато груп з різними інтересами, цілями, прагненнями. Дуже небагато, на жаль, приділяють час на спілкування з Богом, Предвічним Отцем.

Віра покинула багато мільйонів людей в сьогоднішньому світі. В результаті багато людей відчувають себе збитими з пантелику, не знають, до яких цілей прагнути і не шукають керівництва від Моїх висвячених слуг.

Цей вир замішання буде продовжуватися, якщо тільки Мої діти не закличуть Мене допомогти їм. Моліться за всіх Моїх дітей повсюди. Озирніться довкола і ви побачите, що люди по всьому світу однакові. Вони можуть бути різних національностей, говорити на різних мовах і мати різний колір шкіри. Однак вони мають схожі риси. Деякі щасливі, деякі страждають, інші сповнені любові, в той час як інші є злими і жорстокими. Більшість людей мають почуття гумору і відчувають його на певному етапі свого життя. Тому, коли ви подивитеся на свою власну сім’ю і друзів, ви побачите ту ж саму подібність.

Отож якщо ви відчуваєте необхідність молитися за тих, які найближчі вам, тоді Я закликаю вас подумати про ваших братів і сестер в кожному куточку світу. Ви всі є Моїми дітьми. Молячись до Божого Милосердя за всіх Моїх дітей повсюди, ви, Мої послідовники, можете рятувати людство від темряви пекла. Сила цієї молитви буде гарантувати, що Моє Милосердя огорне усіх по всьому світу.

Дозвольте Мені взяти вас усіх до Мого Раю. Не дозвольте Мені страждати, якщо Мені доведеться залишити когось з вас в руках сатани.

Моліться, моліться до Мого Божого Милосердя щоденно о 15:00 і ви зможете врятувати світ.

Ваш завжди Милосердний Ісус Христос

 

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.