76. Люди в усьому світі мають одні й ті ж риси

Субота, 30 квітня 2011 р. Божого, 20:45

Я радію сьогодні, Моя люба дочко, через твій послух щодо Мене. Твій послух у щоденній участі в Месі [Святій Літургії] та у прийманні Пресвятої Євхаристії є Мені дуже приємним. Ти стаєш сильнішою розумом і духом, щоб швидко відповідати на Мою Пресвяту Волю. У тебе, Моя дочко, ще багато праці, щоб підготувати свою душу до досконалості, яка вимагається від тебе. Не бійся, бо Я веду тебе на кожному кроці по цій дорозі.

Моя дочко, як Я люблю грішників, як сумую за їхньою вірністю щодо Мене. Я дивлюся і бачу людей з приятелями та родиною, щасливих, які сміються у своїх домівках і Я сповнений радості, тому що там присутній Мій Дух. Тоді Я дивлюся в інші будинки і бачу безлад, сум, гнів і, в деяких випадках, зло у вигляді насилля. І Я плачу. Тому що Я знаю, що сатана присутній в цьому будинку. Тоді Я дивлюсь і бачу групи друзів, які працюють разом для блага інших день у день свого життя і Я радію. Потім Я дивлюся на інші групи, що працюють гарячкувато тільки задля свого блага, щоб нагромадити величезну владу і багатство. Усі їхні дії мають одну мету – дбати про самих себе. І це, як правило, за рахунок інших. Тоді Я плачу, бо знаю, що вони знаходяться в темряві. А потім Я дивлюся, з яким захопленням інтелектуально освічені групи хочуть переконати світ, що Бог, Мій Предвічний Отець, не існує. Вони пишномовно говорять, приводять складні аргументи їхнього зарозумілого відречення від Мене. А потім Я стаю свідком того, як літеплі віруючі є втягнуті до тієї печери темряви і це розбиває Моє Серце, бо існує багато, багато груп з різними інтересами, цілями, прагненнями. Дуже небагато, на жаль, витрачають час на спілкування з Богом, Предвічним Отцем.

Сьогодні віра є відкинутою багатьма мільйонами людей у світі. В результаті цього багато людей перебувають в замішанні, бо не знають, до яких цілей прагнути, ані не звертаються до Моїх висвячених слуг за проводом.

Цей відвертий безлад буде продовжуватися, поки Мої діти не закличуть Мене на допомогу. Моліться за всіх Моїх дітей в усьому світі. Озирніться довкола і ви побачите, що люди в усьому світі однакові. Вони є різні за національністю, розмовляють різними мовами і мають різні кольори шкіри. Вони, однак, мають подібні риси. Деякі є щасливі, деякі страждають, інші сповнені любові, а інші гнівливі і жорстокі. У більшості людей є почуття гумору і вони використовують його у своєму житті. Тому, коли ви подивитесь на вашу власну родину і друзів, ви побачите ті ж самі риси.

Отже, якщо ви відчуваєте потребу молитися за найближчих до вас, то Я закликаю вас зважати на ваших братів і сестер у кожному куточку світу. Ви всі є Моїми дітьми. Молячись Вервицю до Божого Милосердя за всіх Моїх дітей в усьому світі, ви, Мої послідовники, можете врятувати людство від темряви Пекла. Сила цієї молитви буде гарантувати, що Моє Милосердя покриє усіх вас в усьому світі.

Дозвольте Мені взяти всіх вас у Мій Рай. Не дозвольте Мені страждати від того, якщо б Я повинен був залишити будь-кого з вас в руках сатани.

Моліться, моліться щодня до Мого Божого Милосердя о 15:00 і ви зможете врятувати світ.

Ваш завжди Милосердний Ісус Христос

Bookmark the permalink.