757. Нікому з вас не буде дано дозвіл осуджувати інших в Моє Ім’я, бо це неможливо

П’ятниця, 5 квітня 2013 р. Божого, 12:50

Моя ніжно улюблена дочко, під присягою послуху щодо Мене, ти ніколи не повинна захищати Мої Послання. А також ти не маєш повноважень, щоб в Моє Ім’я засуджувати чи критикувати іншого візіонера або самопроголошеного пророка, правдивого чи фальшивого.

Ті, які стверджують, що говорять в Моє Ім’я, і які засуджують ці Послання для світу, нехай знають наступне. Ви не маєте Мого дозволу, навіть не старайтеся отримати його, щоб привселюдно відкидати будь-кого, хто стверджує, що є вибраною душею. Коли ви заявляєте про те, що ці Послання є неправдиві, тим самим ви говорите, що вони є брехнею. А брехня може походити тільки від сатани. Ці Мої Святі Послання для світу попереджують вас про жахливу брехню, якою сатана живить душі всіх Божих дітей. Ви є настільки обмануті, що відкидаєте Мене, вашого улюбленого Ісуса, Який плаче гіркими слізьми смутку через те, в який спосіб Мене відкинуто.

Ті, які кажуть, що кожна людина може написати ці Послання з Небес, ображають Мене. Як може людина написати Слова з Моїх Уст, коли вони походять від Мене? Чи ви вважаєте, що ці Священні Слова можуть бути створені руками смертного? Чи ви вважаєте, що якась людина, заплямована гріхом, могла би пред’явити Моє Святе Слово, не отримуючи його з Мого Небесного Царства? Якщо так, тоді ви довіряєте здатності людини створити дорогу навернення. Людина є ніщо без Бога. Ви не гідні говорити з авторитетом, коли проголошуєте Слово Боже. Якщо ви проголошуєте Слово Боже від себе, без Мого керівництва, тоді ви винні у серйозній помилці.

Моя дочко, Я повинен нагадати тобі і всім вибраним душам, що нікому з вас не буде дано дозвіл осуджувати іншого в Моє Ім’я, бо це неможливо.

Я закликаю зараз всі Мої вибрані душі. Пам’ятайте про Мою Обітницю для вас, що Я прийду знову. І знайте, що всім вам дано місію підготувати серця людей до Мого Другого Пришестя. Знайте, що це остання Місія, продиктована Святою Трійцею. Ніхто з вас не має Мого дозволу для засудження цієї чи будь-якої іншої місії. Якщо ви це зробите, то будете відкинуті від Мене.

О, як же гріхи вибраних душ ранять Мене, глибше, ніж гріхи інших. Ті, які є близько Мене, а потім зраджують Мене, завдають Мені найбільшого болю. Коли вони Мене атакують, то викликають жахливий поділ і перешкоджають душам іти дорогою до Вічного Спасіння.

Ваш Ісус

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.