748. Сьогодні Мою Церкву на землі буде розіп’ято. Сьогоднішній день є початком змін

П’ятниця, 29 березня 2013 р. Божого, 00:15

Моя ніжно улюблена дочко, сьогодні Мою Церкву на землі буде розіп’ято.

Сьогоднішній день є початком змін, які будуть швидкими і які змінять обличчя Католицької Церкви у світі.

Вслід за цим прийде злиття всіх доктрин, це буде видиме в кожному публічному знаку і навмисно виставлено на показ, щоб дати привселюдне свідоцтво.

Будьте уважними, тому що все, про що Я вам казав, стане явним. Я закликаю тих з-поміж вас, які відкидають страшну правду через те, що вас змушують ковтати брехню.

Ви, Мої послідовники, повинні захищати Мої Таїнства і бути насторожі. Ви, Мої висвячені слуги, невдовзі будете випробувані, коли Моя Божественність буде поставлена під сумнів. Божі Закони будуть пристосовані, і як тільки Моя Свята Євхаристія буде сфальсифікована, Рука Бога впаде з такою силою, що ви відразу зрозумієте, що ці Послання походять з Небес.

Мій Смуток стане вашим смутком. Ваш жаль через знання Правди зробить неможливим для вас прийняття святотатства, яке вам вкажуть прийняти.

Навіть тоді, коли ви і надалі не будете приймати Мого пророка і тих Слів, які Я даю їй, Я дам вам ще час. Бо дуже скоро ваші лідери запропонують вам відновити ваші обіти. Вам запропонують через складення присяги присвятити своє життя на вірність поганським законам. Якщо ви це зробите, то будете перебувати під впливом злого духа і будете боротися з Богом.

Ви повинні бути витривалими та залишатися вірними Мені, і повинні благати Мене про керівництво в той час, коли людина, яка сидить на Престолі Петра, але не хоче йти його слідами чи носити його взуття, зруйнує вашу вірність Богові.

Оскільки ви зараз стаєте свідками розп’яття Моєї Церкви на землі, Я закликаю вас проповідувати Правду про Бога. Я і надалі закликатиму вас, щоб вас захистити. Я забезпечу, що Моя Церква, тобто ті, які дотримуються Мого Вчення, Таїнств і Слова Божого, вижили завдяки Залишку, який Мене ніколи не покине.

Серед вас будуть ті, які зрадять Мене вже сьогодні. Інші з-поміж вас невдовзі засудять Мої Таїнства, бо будуть занадто слабкими, щоб захистити Слово Боже. Ті з вас, які вже здогадалися про Правду і намагаються поширювати Моє Слово, будуть страждати, тому що не матимуть в собі відваги відстоювати Правду. Проте ви й надалі залишитеся вірними Мені, бо ви знаєте, що не можете жити без Моєї Любові.

Слухайтеся Мого Голосу. Схиліть ваші втомлені голови на Моє Плече і дозвольте Мені в цей момент пригорнути вас в Мої Обійми. Я завжди буду захищати вас.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.