74. Арабське повстання викличе глобальні заворушення – Італія призведе до негативних наслідків

Вівторок, 26 квітня 2011 р. Божого, 20:10

Моя ніжно улюблена дочко, ті сльози, які Я проливаю за всіх Моїх улюблених закатованих дітей у світі, що є жертвами нескінченного насильства і жорстокого поводження, не мають кінця. Мої бідні дорогоцінні діти страждають по всьому світі і, особливо, в арабському світі. Я перебуваю в агонії через страждання цих бідних безпорадних душ. Прошу, молися за них, Моя дочко, жертвуючи свої власні страждання.

Звірства, що здійснюються в арабському світі, як це не сумно, будуть продовжуватись і все більше арабських країн буде втягнуто в ряд конфліктів. Перше вбивство, про яке Я говорив тобі в лютому, відбудеться найближчим часом. Повстання арабського світу непрямо викличе заворушення в кожному куточку світу.

Італія значно спричиниться до труднощів, що викличуть участь світових держав у війні – всі ці події неминучі, але молитва може полегшити страждання. Молися, Моя дочко, щоб люди звернулися до Мене і попросили про допомогу і Провід через ці потрясіння.

Я не хочу бачити, як Мої діти страждають. Але страждати вони будуть, доки Правда не буде виявлена їм під час Попередження. Моліться зараз за тих нерозумних диктаторів, які вбивають невинні душі.

Я закликаю Моїх висвячених слуг в усьому світі визнати, що пророцтва, передбачені в Книзі Одкровення, розкриваються вже тепер. Поширюйте Правду Мого Вчення і збережіть Моє стадо в Кінцеві Часи.

Тепер ідіть і виконуйте свій обов’язок щодо Мене. Я закликаю тих з вас, хто розбавляє Моє Вчення, щоб ви зупинилися зараз. Загляньте у ваші серця і скажіть своїм людям Правду, що вони не можуть і не будуть спасенними, доки не попросять прощення за свої гріхи. Вони повинні впокорити себе в Моїх Очах і попросити Мене, щоб Я дав їм Дар Відкуплення.

Ви, Мої висвячені слуги, повинні тепер виконати завдання, для якого були вибрані. Кріпіться. Проповідуйте Істину.

Ваш люблячий Спаситель

Ісус Христос

Bookmark the permalink.