73. Навертайте інших при кожній можливості

неділя, 24 квітня 2011 р., 20:30

Моя ніжно улюблена дочко, сьогоднішній день знаменний тим, що Моє Воскресіння з мертвих сповнило Мої Обітниці людині, що через Воскресіння Я допоможу піднятися вам усім до Світла Неба. Підніміться зараз, усі ви, і прийдіть до Мене і до свого власного спасіння.

Мої діти, ви повинні навертати інших при кожній можливості. Чим більше ви пояснюєте і чим більше ви виявляєте цим слабким душам любов у своєму серці, тоді кінцевий результат буде досягнутий, коли ви навернете іншу душу. Я виллю на вас великі Благословення. Це дуже особливий Дар від Мене і він є виявом великого акту милосердя з вашого боку.

Навернення, Мої діти, врятує душі. Коли відбудеться навернення, тоді воно пошириться на тих друзів і знайомих людини, яка була навернена. Навернення поширює навернення. Незалежно від того, чи над вами сміються або ставляться так, наче ви говорите нісенітницю. Це вимагає великої хоробрості з вашого боку, мої улюблені віддані послідовники. Але кожного разу, коли ви встаєте і пояснюєте Моє Вчення іншим, люди будуть слухати. Хоч деякі можуть посміхатися до вас і, як здаватиметься, не сприйматимуть вас серйозно, в глибині душі багато будуть слухати те, що ви маєте сказати.

Коли Святий Дух діє через вас під час вашої праці, отримувач відчує у своєму серці порушення. Проте вони не знатимуть чому. Тоді ви притягнете їх ближче.

Деякі люди реагуватимуть повільно. Але будьте терплячими. Вони почнуть піддаватися поступово. Спочатку вони будуть ставити вам запитання. Зазвичай це буде стосуватися того, чи вірно щось чи невірно. Саме тоді навернення вкорениться. Ніколи не покидайте поширювати Істину Мого Вчення. Це не потрібно робити як проповідники. Радше це може бути дуже витончено. Навертайте інших у вашому повсякденному житті через звичайну розмову. В той спосіб люди будуть більш сприйнятливі.

Однак Мої діти ви будете шоковані реакцією інших людей, особливо тих, які живуть своїм життям в запереченні і темряві. Їхня реакція буде агресивною і тон глузливим. Вас запитають, чи дійсно ви вірите в такі нісенітниці. Тоді вас будуть лаяти і ображати. Ваш інтелект буде поставлений під сумнів. Вас звинуватять в тому, що ви звернулися до релігії через особисті труднощі. Час від часу ви будете почуватися ніяково і вам може бути важко захистити себе. Зберігайте мовчання в таких ситуаціях. Потім просто ставте час від часу запитання.

Запитайте такі душі, «Чому ви так почуваєтеся?». Чим більше питань ви будете ставити їм, тим більше ці люди почнуть оцінювати свої власні відповіді. Ви не переконаєте всіх в Істині. Однак кожна спроба з вашого боку підніме вас в Моїх Очах.

Ідіть зараз, Мої діти. Навертайте в Моє Ім’я і тоді вам буде уділено багато, багато Ласк.

Ваш улюблений Спаситель
Ісус Христос

 

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.