73. Навертайте інших при кожній нагоді

Неділя, 24 квітня 2011 р. Божого, 20:30

Моя ніжно улюблена дочко, сьогоднішній день є важливим, бо Моє Воскресіння з мертвих сповнило Мою Обітницю людям, що через Воскресіння Я допоможу піднести усіх вас до Світла Неба. Підніміться зараз, усі ви, і прийдіть до Мене і до вашого спасіння.

Мої діти, ви повинні навертати інших при кожній нагоді. Чим більше ви поясните і чим більше виявите тим слабким душам любов у ваших серцях, тим кращим буде досягнення кінцевого результату навернення іншої душі. Я виллю на вас велике Благословення. Це дуже особливий Дар від Мене і є виявом великого акту милосердя з вашого боку.

Навернення, Мої діти, буде рятувати душі. Коли відбувається навернення, воно поширюється на друзів і знайомих цієї людини, яка була навернена. Навернення поширює навернення. Не має значення, чи будете ви висміяні, чи вважатимуть, що ви говорите дурниці. Це вимагатиме від вас великої мужності, Мої любі і вірні послідовники. Але кожного разу, коли ви будете підніматись і пояснювати іншим Моє Вчення, люди слухатимуть. В цей час, коли деякі з них можуть посміхатися і вам здаватиметься, що вони не приймають вас всерйоз, в глибині душі багато хто буде слухати те, що маєте їм сказати.

Коли Святий Дух діє через вас під час вашої праці, отримувач відчує у своєму серці порушення. Тим не менш, він не буде знати чому. Від того моменту ви наблизите його до себе.

Деякі люди реагуватимуть повільно. Але будьте терплячими. Вони почнуть навертатися поступово. Спочатку вони будуть ставити вам запитання. Як правило, щось буде для них слушним, а щось помилковим. Це і буде укоріненням навернення. Ніколи не залишайте поширення Правди Мого Вчення. Ви не повинні робити це, як проповідники. Радше, це має бути дуже витончено. Навертайте інших у вашому повсякденному житті через звичайну розмову. Таким чином, люди будуть більш сприйнятливими.

Мої діти, ви будете заскочені реакцією інших людей, особливо тих, хто проживає своє життя в запереченні і темряві. Їхня відповідь буде агресивною, а тон – глузливим. Вас запитають, чи дійсно ви вірите в такі дурниці. Тоді ви будете зганьблені і зневажені. Ваша інтелегентність буде поставлена під сумнів. Вас будуть звинувачувати у зверненні до релігії через особисті труднощі. Подекуди ви почуватимете себе ніяково і, можливо, вам буде важко захистити себе. В такій ситуації мовчіть. Потім просто ставте час від часу запитання.

Запитайтесь у таких душ: «Чому ви так вважаєте?» Чим більше запитань ви задасте, тим більше ці люди почнуть оцінювати свої власні відповіді. Ви не зможете всіх переконати в Істині. Тим не менше, кожна спроба з вашого боку буде піднімати вас у Моїх Очах.

Ідіть, Мої діти. Навертайте в Моє Ім’я і Я обдарую вас багатьма, багатьма Ласками.

Ваш улюблений Спаситель

Ісус Христос

Bookmark the permalink.