738. Крок за кроком їхні злі наміри стануть зрозумілими, коли вони самі почнуть спотикатися

Вівторок, 19 березня 2013 р. Божого, 22:45

Моя ніжно улюблена дочко, в цей час Моє Святе Слово поширюється через ці Послання по цілому світі як потужний вітер.

Багато почують Мій Голос, хочуть вони цього чи ні, бо він лунатиме як грім перед бурею. Деякі розпізнають Святого Духа, коли Він огорне їхні душі. Інші, на жаль, не розпізнають Його, але Я кажу до них наступне. Ви почули Мій Голос. Він зворушив ваші душі, проте ви блокуєте Мене. І ви відвертаєтеся. Ви можете боятися Мого Голосу, бо він може бути переважаючим, але однієї речі ви не зможете зробити –
проігнорувати Мене.

Таким потужним є Мій Святий Дух, що Він торкнеться ваших душ, хочете ви цього, чи ні. Ви, які тікаєте, ховаєтесь і вдаєте, що Я не є Присутній, повинні знати, що ви не зможете заперечувати Моєї Присутності, незважаючи на те, як сильно будете старатися.

Деякі з вас будуть чинити опір Правді, бо вам бракує віри в Мою Обітницю, яка дарує вам Вічне Життя. Багатьох з вас все це буде лякати і ви воліли б думати, що Великий Господній День не настане за вашого життя. І тому ви заплющуєте очі, закриваєте вуха і шукаєте розради в інших речах.

Проте та безпека, яку ви відчуваєте, намагаючись знайти мир там, де тільки можливо, буде короткотривалою. Невдовзі ви будете позбавлені Божого Слова. Слова, які ви звикли чути, зникнуть з проповідей і листів ваших єпископів і кардиналів, які вони будуть виголошувати вам і всім Моїм нічого не підозрюючим послідовникам.

Масонські секти проникли в Церкву в Римі. І не дайте себе обманути – тільки один папа може бути в одному і тому самому часі.

Багато Моїх послідовників відкинуть зараз Моє Святе Слово, Правду, так як це було під час Мого судового процесу на землі. Ти, Моя дочко, будеш відкинута, як єретик, над тобою знущатимуться і насміхатимуться. Ти станеш колючкою в боці лжепророка. Але вже невдовзі всі побачать хитрі дії і лукаві жести тих фальшивих самозванців, які займають Мій Трон у Римі, бо вони доведуть до святотатства.

Крок за кроком їхні злі наміри стануть зрозумілими, коли вони самі почнуть спотикатися, а ті, які благословенні проникливістю, уділеною їм Мною, усвідомлять цю мерзоту, яка розкривається.

Звір вже готовий і створює світські кола, що складаються з деяких світових лідерів, об’єднаних як один з усім, що протирічить Божому Царству. Демонічні духи, які опановують ці бідні душі через їхню гординю і зарозумілість, проявлять себе для всіх через їхні жести, і ті, які благословенні Даром Розрізнення, розглянуть їх та посавлять під сумнів, поки прийдуть до остаточних висновків.

Довіряйте Мені. Довіртеся цьому Дару Довіри. Дозвольте Мені підтримати вас і вести вас через ці хащі злих істот, які хочуть пожерти ваші душі.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.