724. Усім вам будуть дані знамення і відбуватимуться чуда

Вівторок, 5 березня 2013 р. Божого, 15:30

Моя ніжно улюблена дочко, нехай жодна людина не пропустить змін, які виникнуть в усьому світі, бо все, що було передбачено в Книзі Одкровення, відбудеться. Багато з цих подій будуть відрізнятися від типової людської інтерпретації тих таємниць, які були об’явлені Йоану Євангелисту [Богослову]. Проте ви їх зрозумієте, коли побачите, чим вони є.

Складний, але ретельно опрацьований, витончений план антихриста був детально складений багатьма людьми, в тому числі всесвітньо відомими політиками, які досі не в стані побачити всього зла цього плану.

Було створено багато осередків у різних народах, в яких вони планують захоплення багатьох країн. Проте їхня діяльність була обмежена завдяки молитвам вибраних душ і тих з вас, які відмовляють Мої Молитви Хрестового Походу.

Ваші молитви завжди будуть почутими на Небесах, тому ви повинні продовжувати ревно молитися, щоб послабити злі вчинки звіра, який ніколи не виграє цієї битви за душі, бо його дні є короткі.

Моїм прагненням є не налякати вас, а підготувати. Я уділяю зараз особливі сили і Ласки усім вам, які дотримуються Моїх побажань відмовляти Молитви Хрестового Походу. Усім вам будуть дані знамення і відбуватимуться чуда.

Ви відчуєте приплив Моєї Сили у своїх жилах, коли Я буду вести вас Моєю Дорогою спасіння людства.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.