722. Я прошу всіх Моїх висвячених слуг взивати Мене, їхнього улюбленого Ісуса, щоб Я міг покрити їх Моєю Дорогоцінною Кров’ю

Четвер, 28 лютого 2013 р. Божого, 23:55

Моя ніжно улюблена дочко, Я зіслав Мого Святого Духа, щоб покрив усіх Божих дітей в цей час у спробі зняти темряву зла у світі.

Ви повинні наполегливо молитися за всіх Моїх висвячених слуг, які зараз знаходяться у жахливому стані замішання. Найближчі декілька тижнів вони будуть перебувати у смутку через відхід Мого Святішого Намісника і не будуть знати, куди податися.

Я прошу всіх Моїх висвячених слуг взивати Мене, їхнього улюбленого Ісуса, щоб Я міг покрити їх Моєю Дорогоцінною Кров’ю. Я уділю їм Благодаті, яких будуть потребувати для розрізнення Правди Мого Вчення. Тоді вони розпізнають обман, який буде представлений їм.

Вони ніколи не повинні сумніватися в Мені. Вони повинні всю свою довіру покладати на Мене. Їм ніколи не можна зректися Мого Імені і вони повинні чувати повсякчас.

Скажи їм, що Я ніжно люблю їх і що їм будуть надані особливі Дари з Небес. Ці Дари принесуть їм мир, надію і відвагу в ті бурхливі часи, які очікують Мою Святу Церкву на землі.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.