714. Велике Просвітлення Сумління настане після того, як Мій Святий Вікарій покине Рим

Середа, 20 лютого 2013 р. Божого, 19:30

Моя ніжно улюблена дочко, хоч це може здатися несправедливим, що Божі діти повинні страждати під владою лжепророка і антихриста, але знай наступне. Всі душі на світі, щоб бути очищеними, повинні в певній мірі витерпіти цей біль відкинення і страждання, який витерпів Я.

Я подбаю про те, щоб завдяки Моєму Великому Милосердю очищення відбулося швидко. Тоді Мої учні зростатимуть чисельно в готовності до Мого Другого Пришестя. Мій Отець чуватиме з великою ніжністю серця над всіма скорботами, які будуть відчувати всі його діти. Він втрутиться, коли ці зловмисні акти переслідування християн перейдуть межу дозволеного і знищить цих злочинців.

Тепер ви повинні чекати Акту Мого Божого Милосердя, бо він відділить злих від добрих. Велике Просвітлення Сумління настане після того, як Мій Святійший Вікарій покине Рим.

Приготуйтеся, щоб спасти свої душі. Ці вперті душі отримають дуже мало часу, щоб зігнути коліна в покорі і попросити Мого Милосердя. А потім зазвучать сурми і пророцтва, що ведуть до кінця, будуть об’явлені, як і було передбачено.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.