702. Я Є вашим Вчителем і через Мене ви зрозумієте Таємниці Мого Остаточного Божественного Плану

П’ятниця, 8 лютого 2013 р. Божого, 23:45

Моя ніжно улюблена дочко, якби люди знали про Дар, яким Я маю обдарувати людство і завдяки якому Я воскрешу до життя мертвих і святих, які приєднаються до тих з вас, яким буде даровано Дар Вічного Життя в Моєму Царстві, тоді вони б правдиво зрозуміли це дуже особливе благословення.

Втрата коханої особи через смерть на землі може бути дуже болючою і викликати розпачливий біль. Але Моя Обітниця поєднати вас воєдино з тими, які померли в стані Благодаті, об’єднає всіх дітей Божих в правдивий славний спосіб.

Родини об’єднаються. Найближчі зберуться разом і настане велике святкування. Всі ті благословенні, які мають бути взяті до Мого Нового Раю і який пропонує Вічне Життя, будуть здивовані величиною Мого Прекрасного Дару.

Приготуйтеся до смерті. Не бійтеся її. Але пам’ятайте, що не так просто потрапити до Неба. Потрібно багато духовної підготовки. Коли ви ясно зрозумієте це чудове життя, яке чекає на вас разом з Моїм Другим Пришестям, тоді зрозумієте, чого Я очікую від вас.

Ви не лише повинні виконувати в цей час Мої вказівки, ви повинні взяти на себе відповідальність і допомогти Мені у порятунку душ тих, які не цікавляться Мною і які не прагнуть врятувати свої душі через спокутування своїх провин переді Мною чи прийняття Таїнств. А це тому, що вони прийняли свідоме рішення відокремити Моє Існування від свого життя день за днем. Я Є чимось, чого вони не можуть повністю усвідомити – якимось духовним поняттям, якого вони не спроможні зрозуміти. Причиною цього є їхній брак зацікавленості у внесенні змін, необхідних для того, щоб вони могли стати гідними Мого Царства.

Ці загублені, літеплі душі становлять Моє найбільше занепокоєння, бо їхня кількість є величезною і вони повільно дрейфують чимраз далі від Мене. Я сумую за їхніми душами. Єдиним способом, в який Я можу їх заохотити, це використовуючи сучасні засоби комунікацій, щоб привернути їхню увагу. Кожний камінь буде відвалений. Я зроблю все, що в Моїх Силах, щоб привести їх до Мене.

Врешті, є й такі душі, які не з власної вини ніколи не чули про Мене. Які ніколи не знали про Мою смерть на Хресті, або про наслідки, які вона має на їхнє майбутнє існування. Я потребую показати їм Правду. Я потребую їх навчити. Я потребую зробити Мої Послання простими. Я потребую представити їм доказ існування їхніх душ, а ви, Моя Арміє, допоможете Мені це зробити.

Вам необхідно буде виконати багато завдань для спасіння всіх душ, а Я, ваш Ісус, покажу вам, як цього досягти. Я буду вас повчати в особливий спосіб і сподіваюся, що ви відповісте на Мій Заклик, навіть якщо це завдання буде здаватися неможливим до виконання.

Любіть Мене і довіртеся Мені, тому що Я Є вашим Учителем і через Мене ви зрозумієте Таємниці Мого Остаточного Божественного Плану. Тоді все буде виконано і світ буде підготовлений до Мого Славного Повернення.

Ваш улюблений Учитель

Ісус Христос

Bookmark the permalink.