701. Бог Отець: Прийдіть і йдіть за Моїм Сином Дорогою Правди

Четвер, 7 лютого 2013 р. Божого, 23:30

Моя найдорожча дочко, яке це має значення, що Мої діти так люблять добрі речі, які Я забезпечую на землі?

Яке це має значення, що Мої діти так люблять і захоплюються цим прекрасним світом, який Я створив?

Яке це має значення, що Мої діти люблять одне одного і знаходять радість в інших?

Все це є Моїми Дарами, Дарами вашого люблячого Отця. Ви ніколи не повинні боятися цих чудових Дарів, а також не повинні почуватися винними, коли вони приносять вам задоволення.

Однак найважливішим Даром, який Я вам приношу, є Моя Любов до кожного з вас. Ця Любов є унікальною, а любов, яку ви маєте у своїх серцях до інших, має лише незначну подобу до Моєї Всемогутньої Любові.

Якщо ви поставите свою любов до тих особливих Дарів вище від своєї любові до Бога, то ви не будете відчувати миру. Отож, хоч ви і знаходите радість у використанні тих Дарів, які Я вам дав, ними можна насолоджуватись належним чином тільки тоді, коли вони поєднані з чистою любов’ю серця до вашого Творця.

Доказом Моєї всеобіймаючої Любові до вас є той факт, що Я вислав вам Мого Єдинородного Сина, щоб звільнити вас від гріха. Він був Моїм найбільшим Даром і через Нього ви віднайдете Вічне Життя в Моєму Новому Раю.

Ця стежка була протоптана для вас і буде ретельно прокладена аж до Воріт Раю завдяки цій останній Місії з Небес.

Прийдіть і йдіть за Моїм Сином стежкою Правди і дозвольте Йому зібрати вас у безпечному коконі завдяки Його Великому Милосердю.

Я простягаю вам Мої Святі Руки і обіймаю вас у Заповіті Мого Сина, коли Він готує завершальні етапи запровадження всіх Моїх дітей додому, до Мене.

Ваш дім буде переплетений з Моїм. Терпеливість, витривалість, терпіння, сльози і любов до Мого Сина, все це поєднається між собою, коли ви будете йти тією важкою стежкою до Мене. Лише достатньо сильні досягнуть кінцевого етапу.

Ваш улюблений Отець

Бог Всевишній

Bookmark the permalink.