699. Матір Спасіння: Багато буде самотніх у своєму прагненні створити молитовні групи

Вівторок, 5 лютого 2013 р. Божого, 19:45

Мої діти, ви повинні потішати один одного, коли збираєтесь в кожному куточку землі, щоб сформувати Армію Залишку Мого Сина.

Багато буде самотніх у своєму прагненні створити молитовні групи, а іноді вони будуть вважати, що в цьому немає сенсу. Мій дорогий Син буде обдаровувати особливими Ласками кожну молитовну групу, яка створюється для того, щоб відмовляти Молитви Хрестового Походу.

Він присутній у кожній групі і дасть вам це зрозуміти. Ви будете відчувати Його любов і відчуєте плоди, коли вони будуть виливатися і поширюватимуть Його Святе Слово.

Діти, ви є благословенні, оскільки ви отримали Дар покори, тому що лише ті з вас, які приймуть Слово Мого Сина без жодних сумнівів, принесуть багато навернень через свої Молитовні Групи.

Святий Дух зараз швидко рухається посеред вас, найдорожчі діти, і це приносить Мені стільки радості, коли Я бачу, як сильно він пробуджує ваші душі.

Ви повинні залишатися в єдності, Мої діти, бо Мій Син потребує вашої любові і відданості, щоб мати можливість врятувати людство. Проте ви станете мішенню злого духа, який вигодує під своїм крилом кожного демона, щоб проникнути до вас і викликати поділ. Розпізнайте ці випробування і повністю довіртеся Моєму Синові. Взивайте Мене, вашу улюблену Матір, щоб зберегти ваші Молитовні Групи Хрестового Походу в єдності.

Молитва Хрестового Походу [97]

Про об’єднання Молитовних Груп Хрестового Походу

О улюблена Мати Спасіння, я благаю Тебе об’єднати через Свої молитви усіх з Божої Армії Залишку в усьому світі.

Огорни всі Молитовні Групи Хрестового Походу Благодаттю Спасіння, вилиту на нас через Милосердя Твого Сина, Ісуса Христа.

Вишли Своїх Ангелів, щоб вони захистили кожного з нас, а особливо тих священиків, які провадять Молитовні Групи Хрестового Походу.

Допоможи нам уникнути розпорошень, які викликають поділи між нами і захисти нас Твоїм Даром Броні, щоб ми стали невразливими до атак, які будемо змушені витримати через нашу любов до Ісуса Христа в цій Святій Місії порятунку душ. Амінь.

Ідіть в мирі, Мої улюблені діти, і знайте, що Божа Армія Залишку, завдяки благодаті Мого Сина, допоможе Йому врятувати мільярди душ.

Ваша улюблена Мати

Матір Спасіння

Bookmark the permalink.