697. Невдовзі розпочнеться завершальний етап очищення людського роду

Неділя, 3 лютого 2013 р. Божого, 22:50

Моя ніжно улюблена дочко, сьогодні особливий день, коли Моя Любов до людства здіймається як великий океан, щоб в останній спробі вилити Мої Благодаті на їхні душі.

Я притягую серця кожного чоловіка, жінки і дитини в різний спосіб, щоб вони усвідомили присутність любові і доброзичливості. Багато дадуть відповідь, багато – ні. Однак в їхніх серцях є глибоко вкорінене почуття любові, цієї Божественної Присутності Бога. Людина є пов’язаною з Моїм Найсвятішим Серцем, хоч може того не розуміти. Моя Кров вливається в життя кожної Божої дитини, як через артерію. Це є зв’язок, який об’єднує всіх в одну родину. Ця свята родина буде становити коріння дерева, з якого проросте багато паростків в Моєму Новому Раю.

Багато затверділих душ з часом зм’якнуть і дозволять Мені себе огорнути. Я Є Той, Хто готує вас до Мого Великого Милосердя. Деякі з тих затверділих душ відпадуть і засохнуть, а потім будуть зметені, не маючи в собі життя. Але більшість Божих дітей інстинктивно знатиме, коли прийде відповідний час. Вони будуть знати, що всі ми походимо з однієї і тієї самої родини, і приймуть той факт, що були народжені Моїм Отцем.

Він, найбільш люблячий з усіх батьків, відчуває в цей момент великий біль і глибоке зранення через темряву, яку бачить в душах багатьох Своїх дітей. Невдовзі розпочнеться завершальний етап очищення людського роду. Це означатиме поділ на добрих і злих. Як сильно це засмутить Серце Мого Отця, але так повинно статись. Це схоже на те, як би Він готував Свій сад, щоб він був здоровим і досконалим. Бур’яни мають бути знищені, бо інакше вони розсіються і заглушать здорові рослини.

Будьте готовим повсякчас.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.