682. Ці люди будуть руйнувати Мої церкви і лише небагатьом буде дозволено здійснювати щоденні Жертвоприношення

Неділя, 20 січня 2013 р. Божого, 17:50

Моя ніжно улюблена дочко, Я бажаю, щоб Мої учні прийняли прийдешні зміни без страху. Саме завдяки цим змінам людина зможе очиститися.

Злочинні військові дії та скасування ваших прав невдовзі призведуть до контролю над вашими країнами. Якщо б ця остаточна битва між Царством Мого Отця та сатаною з його злими духами не відбулася, то зло не могло би бути знищене.

Вони постійно будуть намагатися взяти під контроль ваші валюти та особистий доступ до грошей. Однак ваші молитви можуть зупинити тих нечестивих лідерів у введенні такої спроби поневолення. Ці люди будуть руйнувати Мої церкви і лише небагатьом буде дозволено здійснювати щоденні Жертвоприношення. Однак серед них будуть і ті, які залишаться непохитними завдяки Божій Благодаті.

Вони будуть переслідувати Церкву та викличуть великий поділ серед провідників християнських церков, та все ж будуть священики та духовенство, які будуть залишатися стійкими, тому що відмовляться піддатися цьому тиску.

Вони будуть намагатися припинити Таїнства Хрещення, Святого Причастя і Сповіді, та незважаючи на це, Мої вірні та відважні висвячені слуги будуть продовжувати служити Мені.

Пам’ятайте, що ваші молитви послаблять вплив та жорстокість цих випробувань. Коли Мої вибрані душі моляться особливо за ці акти Милосердя, Я відповім на їхні взивання.

Bookmark the permalink.