675. Незважаючи на Мою Божественність, Я відчуваю огиду і відразу до гріхів людини

Понеділок, 14 січня 2013 р. Божого, 18:12

Моя ніжно улюблена дочко, час на підготовку до Попередження є короткий. У цей час немає значення, якими болючими є переслідування, потрібно ігнорувати все, окрім Мого Святого Слова.

Оскільки підготовка вже розпочалася, нехай ніхто не зупинить вас, Мої улюблені послідовники, коли ви готуєте свої душі і молитесь за тих, які помруть в смертному гріху під час Попередження.

Ви, Мої послідовники і Мої висвячені слуги, будете тепер відчувати біль, який Я відчуваю, коли дивлюся згори на нещасних грішників. Незважаючи на Мою Божественність, Я відчуваю огиду і відразу до гріхів людини, коли вони виставляють їх перед Моїми Очима.

Зарозумілість, зухвальство і гординя, продемонстровані тими грішниками, є точним наслідуванням рис сатани і його демонів. Ті самі злі духи пожирають душі Божих дітей, які вже не здаються дітьми, якими колись були, коли робили свій перший подих.

Вони настільки переповнені гординею і переконанням у своїй непереможності, що вже не в стані дозволити Божому Духу торкнутися своїх душ. Ось чому вони потребують ваших молитов.

Я благословляю вас Ласкою рятувати ці душі і ви повинні заради Мене допомогти Мені, щоб Я допоміг їм.

Людина, яка ненаситна в задоволенні власних пожадань, відчуває, що для того, щоб живити свої тілесні прагнення, вона повинна втручатися в Моє Сотворіння. Потім вона робить кроки, щоб намагатися не тільки наслідувати Силу Бога, коли справа доходить до створення чи знищення людського життя, вона думає також, що має силу замінити Існування Бога. Зараз вона вірить у свою власну божественність, яка є нічим іншим, як брехнею, засіяною в її душі сатаною, якому вона присягнула на вірність.

Ці кроки, які людина зараз робить, виходять за рамки меж, встановлених Богом. Тепер, коли церкви Бога є оточені злим духом через ворогів і ошуканців, кара, нарешті, зійде на землю.

Сила Мого Отця буде засвідченою і Його кара буде суворою. Це буде шокуючим навіть для самого зарозумілого грішника, який не буде мати жодного сумніву щодо того, чия Рука впала на землю. Мій Отець зробить це, щоб звільнити землю від нечестивості і водночас дати можливість зростати Його Армії вірних послідовників, які допоможуть у спасінні душ.

Гріх зруйнував землю, по якій ви ходите і його можна побачити в хворобах, занечищенні і корупції у ваших урядах. Пляма гріха так покрила світ, що він став огидною і мерзенною річчю в Очах Мого Отця. Він, Хто створив світ як місце, де б Він міг виховувати свою родину, має розбите Серце.

Мій Отець є також розгніваний, а шалі правосуддя вже перехилені. Його кара не може бути зупинена там, де це стало необхідним.

Допоможіть своїм братам і сестрам, особливо тим, які приймають закони і втручаються в те, що було створене Богом Всевишнім. Ви повинні це зробити через Молитви Хрестового Походу. Будьте сильними. Будьте хоробрими. Будьте сповненими надії і нічого не бійтеся, якщо любите Мене.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.