66. Навіть невеликі молитовні групи Божого Милосердя можуть врятувати мільйони

субота, 16 квітня 2011 р., 22:45

Моя улюблена дочко, час для Попередження зараз є близький і воно відбудеться швидко, в мить ока. Всі будуть зупинені на своєму шляху, коли вони стануть свідками Мого Великого Милосердя. Моліться насамперед за всіх тих, які перебувають в смертному гріху. Вони потребують ваших молитов, тому що багато з них впадуть замертво від шоку, коли побачать жах скоєних ними грішних звірств, побачених через Мої Очі. Молитва до Божого Милосердя може врятувати мільйони, навіть якщо це тільки маленька група відданих, люблячих послідовників.

Я не надам тобі дату, Моя дочко, цієї Великої Події. Але будь впевнена, що настав час для світу, оскільки зло продовжує безперервно зростати по всьому світу, так теж Рука Мого Отця впаде зараз повсюди. Він не буде стояти осторонь і дозволяти цим злим грішникам, заодно з сатаною, далі знищувати або заражати Моїх дітей. Сором тим самоодержимим грішникам, яких Я все ще люблю, незважаючи на злу пляму їхнього гріха. Я прошу вас молитися зараз про прощення їхніх гріхів.

Так як Попередження зараз відбудеться, також екологічні катастрофи спіткають людство. Зараз молитва є вашою єдиною зброєю, Мої діти, щоб врятувати себе і людство від пекельного вогню. Як тільки Попередження закінчиться, запанують мир і радість. І тоді розпочнеться переслідування з боку Нового Світового Альянсу. Їхня сила буде ослаблена, якщо достатньо з вас буде поширювати навернення і старанно молитися.

Не бійтеся, Мої улюблені послідовники, ви будете тісно співпрацювати, щоб молитися за спасіння людства. І ви врятуєте мільйони душ в процесі.

Ваш люблячий Спаситель
Ісус Христос

 

 

Аудіозапис

 

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.