65. Те, що ви будете відчувати під час Попередження і молитва для негайного перепрошення

Субота, 16 квітня 2011 р. Божого, 10:00

Моя улюблена дочко, поспішися, щоб збільшити усвідомлення Мого Послання, бо Попередження вже нависло над світом. Говори тим душам, які відмовляються молитися, щоб негайно відкинули свою гординю та відразу ж звернулися до Мене з проханням про прощення. Зрозумійте, що багато, багато душ не переживе цю неминучу подію. Багато з цих душ просто ліниві і хоч можуть вірити в Бога, Предвічного Отця, проте вважають, що потім, в якийсь момент, в майбутньому, вони будуть мати справу зі своїми духовними переконаннями. Але тоді вже буде занадто пізно.

Скажи світові, що ця Подія надходить для їхнього ж спасіння. Багато покаються протягом цього Містичного Досвіду. Вони зазнають пекучого відчуття, яке подібне до того, що відчувають душі в Чистилищі. Це дасть їм розуміння того, через що мають перейти душі, які не є повністю чистими, щоб мати змогу побачити славне Світло Неба. Завдяки простому прийняттю того, що ця Подія може відбутися, вони будуть в стані її пережити. Зверніться до Мене і промовте:

Молитва для негайного перепрошення

Ісусе, прошу, направляй мене до Світла і Доброти Твого Великого Милосердя і прости мені мої гріхи.

Амінь.

І Я миттєво вам пробачу. Тоді, після Попередження, ви будете відчувати глибокий мир і радість у своїй душі.

Молитва приводить молодь у збентеження

Сьогодні багато людей у світі вімовляються від молитви. Зокрема, багатьох молодих людей молитва приводить у стан збентеження і вважається ними чимось застарілим. Вони помилково вважають, що для віри в Бога молитва не є необхідною. Але це не вірно. Молитва необхідна для входження до Раю, якого так розпачливо прагнуть після смерті. Якщо ви залишитесь в гріху, то не зможете відчути смаку того славного світу. Так як кожен, хто підтримує себе у формі, піклується про своє тіло, ретельно дивиться за тим, що їсть і тренується, так само мають бути підготовлені і ваші душі. Без прискіпливої уваги до стану вашої душі вона стане слабкою через брак поживи, необхідної для підтримки її в ідеальній формі.

Молитва за навернення інших

Через слабку віру людей у світі, віруючі, віра яких є сильною, зараз несуть величезну відповідальність. Ви повинні молитися цю молитву за навернення інших:

Молитва за навернення інших

Я благаю Тебе, Ісусе, через Твоє Боже Милосердя, покрий ці літеплі душі Своєю Дорогоцінною Кров’ю, щоб вони могли навернутися.

Амінь.

Відмовте цю коротку молитву від імені тих, хто, за вашою вірою, потребує найбільше.

Запам’ятайте, діти, Мою славну обітницю. В кінці Я затріумфую. Сатана, шахрай, просто не зможе вижити. Прошу, дозвольте Мені захистити вас і взяти з Собою. Не віддавайте сатані своїх душ. Я вас усіх люблю. Продовжуйте щодня просити Мене зміцнити вашу віру.

Ваш Божественний Спаситель

Цар Милосердя і співчуття

Ісус Христос

Bookmark the permalink.