65. Що ви відчуєте під час Попередження і молитва за миттєве помилування

субота, 16 квітня 2011, 10:00

Моя улюблена дочко, дій швидко, щоб збільшити обізнаність про Моє Послання, бо Попередження є майже над світом. Скажи тим душам, які відмовляються молитися, відкинути свою гординю і відразу і звернутися до Мене зараз, щоб попросити прощення. Чітко зрозумій, що багато, багато душ не переживуть цієї неминучої події. Багато цих душ є просто лінивими і хоч вони можуть, поза всім цим, вірити в Бога, Предвічного Отця, вони думають, що будуть займатися своїми духовними переконаннями в якийсь час в майбутньому. Але це буде вже занадто пізно.

Скажи світові, що ця подія має врятувати їх. Багато хто розкається під час цього Містичного Досвіду. Вони відчують печіння, схоже на те, яке відчувають душі в чистилищі. Це дасть їм уявлення про те, через що душі, які не є повністю чистими, мають пройти перед тим, як вони зможуть побачити Славне Світло Небес. Через просте прийняття того, що ця подія може відбутися, вони зможуть пережити її. Зверніться до Мене і скажіть:

Молитва про миттєве прощення

Будь-ласка, веди мене до Світла і Великодушності Твого Великого Милосердя і пробач мені мої гріхи.

Амінь.

і Я пробачу вас миттєво. Тоді після Попередження ви будете відчувати глибокий мир і радість в своїй душі.

Молодим людям соромно молитися

Багато людей в сьогоднішньому світі відмовляються молитися. Для багатьох молодих людей, зокрема, це соромно і старомодно. Вони помилково вважають, що так, хоч вони і мають віру в Бога, то молитва не є необхідною. Це неправда. Вона необхідна для того, щоб увійти до Раю, якого ви відчайдушно будете жадати після смерті. Якщо ви залишаєтесь в гріху, то ви не можете скуштувати цього славного бенкету. Так само як ті з вас, які підтримуєте форму, доглядаєте за своїм тілом, ретельно стежите за тим, що їсте і зберігаєте себе охайними, так само ви повинні підготувати свої душі в той спосіб. Якщо не звертати прискіпливої уваги на стан своєї душі, то вона стане слабкою і їй буде бракувати поживи, необхідної для забезпечення того, щоб вона була в ідеальній формі.

Молитва за навернення інших

Через слабкість віри серед тих у світі, які є віруючими, ті з вас, які є сильними у своїй вірі, несете зараз величезну відповідальність. Ви повинні молитися цією молитвою за навернення інших.

Молитва за навернення інших

Я закликаю Тебе, Ісусе, в Своєму Божому Милосерді покрити ці літеплі душі Твоєю Дорогоцінною Кров’ю, щоб вони могли навернутися.

Амінь.

Відмовляйте цю коротку молитву від імені тих, які, як ви думаєте, потребують її найбільше.

Пам’ятайте, діти, Мою славну обітницю. Я здобуду перемогу в кінці. Сатана, обманщик, просто не може вижити. Будь ласка, дозвольте Мені захистити вас і взяти вас з Собою. Не дайте сатані своєї душі. Я люблю вас усіх. Продовжуйте просити Мене зміцнювати вашу віру кожного дня.

Ваш Божественний Спаситель
Цар Милосердя і співчуття
Ісус Христос

 

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.