654. В основі всього лежатиме руйнування сім’ї

Неділя, 23 грудня 2012 р. Божого, 15:30

Моя ніжно улюблена дочко, багато Моїх висвячених слуг стоять перед обличчям страшного виклику. Це змусить їх обрати одну із двох різних доріг. Це буде залежати від них, від їхньої власної вільної волі, яку дорогу вони вирішать вибрати, тому що незабаром мерзота виявить себе.

Багато Моїх висвячених слуг спочатку не зрозуміють, що відбувається. Лише тоді, коли вони прочитають листи від тих, які перебувають на високих посадах, то опиняться у складній ситуації.

Тих, які підтримують Моє Святе Слово, дане людині завдяки Дару Святого Письма, буде піддано випробуванню і закликано прийняти поправки. Ці поправки будуть дані їм і від них будуть очікувати, щоб вони проковтнули їх і прийняли за Правду.

Усе це призведе до одного: вони будуть наполягати, щоб Мої священні, висвячені слуги прийняли толерантне ставлення до гріха.

Їм скажуть, що Бог є Богом всемилосердним і що Він любить кожного. Саме так, це є правдою. А потім дадуть вказівку прийняти закони, які є мерзотою в Моїх Очах. В основі всього лежатиме руйнування сім’ї.

Іншим буде запропоновано прийняти новий вид церемонії, яка замінить Месу [Божественну Літургію] та Присутність Моєї Святої Євхаристії.

Це буде розглядатися як всеохоплюючий рух, щоб об’єднає всіх християн та представників інших релігій в одно. Це буде початком кінця.

День, коли щоденні Жертви Меси будуть усунені, буде початком усіх подій, які відбуватимуться згідно передбачення Йоана Євангелиста [Богослова]. Це буде час зростання звіра, а його вплив буде великим. Він заволодіє серцями і душами багатьох священиків. Його метою буде зупинити всі Богослужіння і осквернити Святу Євхаристію.

Він вже це робить через чорні меси, які відбуваються в багатьох католицьких церквах. Ядро невірних служителів змовились проти Моєї Церкви і вони зведуть багатьох.

Будьте уважні. Відкрийте очі і просіть у Мене сили, якої ви потребуєте, щоб протистояти тому підлому і нікчемному плану.

Ця боротьба всередині Моєї Церкви на землі буде жорстокою. Священик проти священика. Єпископ проти єпископа. Кардинал проти кардинала.

Нехай вам буде відомо, що Я буду вести тих з вас, Мої висвячені слуги, які Мене знають і люблять. Я керуватиму вами. Я дам вам силу впоратися з ворогами Бога. Ви не самотні.

Ніколи не слухайте брехню, яка подана або представлена вам в Моє Святе Ім’я. Тільки ви знаєте Правду в своїх серцях. Прислухайтеся до своїх сердець. Залишайтеся вірними всьому, що вам сказано, бо це Божий Закон.

Якщо вам представляють будь-що, що виглядає суперечливим Моєму Вченню, ви повинні відвернутися від цього.

Ваш Ісус

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.