653. Я виллю на вас сьогодні Особливе Благословення

7b09776317121a52094d320d13c2ecc4

Субота, 22 грудня 2012 р. Божого, 20:36

Моя ніжно улюблена дочко, День Різдва є Моїм Даром для людства. Вічне Життя для смертної людини стало можливим саме завдяки цьому дню.

Я, Ісус Христос, Спаситель світу, з радістю приймаю всіх вас, Божих дітей, до Царства, обіцяного Мені Моїм Отцем. Мене знало небагато, коли Я прийшов у світ. Моє Різдво змінило майбутнє. Моя Обітниця була прийнята Моїми послідовниками. Вони знали, що Я прийду ще раз, але не мали поняття, коли. Вони слухали Моє Вчення, хоч багато з них не були вченими. Вони були бідні і вели просте життя. Проте вони були тими, які прийняли Мене з радістю.

Це стане правдою також і зараз, коли Я готую вас до Мого Другого Пришестя. Саме ці душі, які люблять Мене у простоті, відкриють свої серця на Мій Заклик. І це є саме ті з-поміж вас, в яких смиренні серця і чисті душі, які сьогодні стають Моїми учнями. Завдяки вам Моє Слово буде почуте і в нього так само повірять, як це було тоді, коли Я ходив по землі.

Я виллю на вас сьогодні Особливе Благословення. Я прагну, щоб ви прийняли Моє Благословення Захисту через цю Молитву Хрестового Походу, вітаючи Мене, Месію, коли Я урочисто відкрию Моє Нове Царство.

Молитва Хрестового Походу [90]

Подяка за Твоє Преславне Друге Пришестя

О мій Ісусе, я складаю Тобі хвалу і подяку за Твоє Преславне Друге Пришестя.

Ти, мій Спасителю, народився, щоб дати мені Вічне Життя і звільнити мене від гріха.

Я складаю Тобі мою любов, мою вдячність і моє поклоніння, коли я готую свою душу до Твого Великого Пришестя.

Амінь.

Тепер ідіть і приготуйтеся. Бо час короткий, а ще багато чого потрібно зробити, щоб врятувати кожну душу. Я приношу вам у цей особливий день мир, любов і радість.

Ваш Ісус

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.