648. Сатана буде зв’язаний під час Мого Царювання і більше не буде обманювати Божих дітей

Середа, 19 грудня 2012 р. Божого, 12:30

Моя ніжно улюблена дочко, світ повинен знати, що Ера Миру стане вінцем Моєї Обітниці, де Я буду царювати над Новим Небом і Новою Землею. Це буде Духовне Царювання і Моя Церква, Новий Єрусалим, буде перебувати в мирі, а Моє Слово буде почуте серед усіх народів.

Під час Мого Царювання сатана буде зв’язаний і більше не буде обманювати Божих дітей. Це Царювання не буде символічним, але там Дерево Життя буде дихати Любов’ю і Миром, там всі, які благословенні, щоб насолодитися Моїм Новим Раєм, не страждатимуть через смерть, навіть, коли наприкінці цього періоду, хоч і на короткий час, сатана буде звільнений.

Мій План є узгоджений з Волею Мого Отця і жодна людина не має права перечити Божій Волі.

Не робіть помилки, ви повинні прийняти Слово Боже, яке міститься в Книзі Мого Отця, бо якщо не приймете його, то будете обмануті щодо пророцтв, даних людині від початку часів.

Ідіть лише Моєю Дорогою. Прийміть Мої Обітниці. Не сумнівайтесь в Мені, бо тим ви ображаєте Мене. Або прийміть Мене як свого Спасителя і довіряйте Мені повністю, або не довіряйте взагалі.

Моє Слово є Правдою. Коли Правда буде прийнята кожною живою душею, це буде ключем до свободи і до Воріт Мого Нового Раю.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.