641. Я урочисто обіцяю, що для зрадників Мого Святого Слова, яке передається через Божих пророків, все закінчиться Гнівом Мого Отця

Середа, 12 грудня 2012 р. Божого, 23:54

Моя ніжно улюблена дочко, як сильно засмучує Мене вигляд того великого поділу, який викликало Моє Святе Слово, що дається через ці Послання.

Коли світ пізнає Моє Святе Слово, дане візіонерам і правдивим пророкам, воно відразу ж викликає критику. Чому так відбувається? Це відбувається через Мене, вашого Ісуса, Чиє Святе Слово завжди буде піддаватися сумніву і критиці, перш ніж грішники оголосять його єрессю.

Людське розумування, хоч і важливе для розрізнення, проте відіграє дуже малу роль у розпізнаванні Мого Слова.

Любов, яку Моє Слово запалює в душі, вільній від злоби, чистій і скромній, не буде і не може бути заперечена. Саме через ці душі Я уділяю Дар розпізнавання Мене. Ці душі, разом з пророком, якого Я вибрав, щоб передавати Моє Слово, будуть змушені прийняти Мою Чашу страждання.

Я прошу вас відмежуватися від світових принад і посвятитися Мені, тому що це є дуже важка і самотня дорога, коли ви ідете слідом за Мною.

Коли голоси Моїх правдивих пророків заперечують в Моє Ім’я або висміюють і заявляють, що вони не походять від Бога, Я кажу вам наступне.

Не надавайте значення таким нападам, ніяк на них не відповідайте. Зберігайте мовчання у своєму терпінні.

Голос Бога пануватиме зараз над світом і нехай ніхто не відтягує вас від Правди, що є дуже важливо для того, щоб Я міг привести вас, бідних, безпорадних грішників у Свої Святі Обійми і заспокоїти вас.

Я приношу вам мир. Суперечки, критика та привселюдна демонстрація влади тими, які, з одного боку, проповідують Моє Слово, а з іншого – засуджують інших в Моє Ім’я, є неприпустимими. Така поведінка не походить від Бога. Вона походить від духа зла.

Пам’ятайте, що це не Моїх пророків ви раните. Це Мене ви ображаєте. Ви винні у втраті часу і відволіканні від Праці Святого Духа. Я не дозволю вам довести до втрати тих душ, яких ви насмілюєтесь обдурити в Моє Ім’я.

Ви, які грішите проти Мене, перешкоджаючи тому, щоб Слово Боже було почуте, будете відкинуті. Моє терпеливість вичерпується. Моя скорбота глибока. Мій біль нестерпний. Ви робите спроби ошукати Моїх послідовників, тих, чия роль у керуванні Залишком Моєї Армії є першочерговою. Через це ви будете покарані.

Я благаю вас, просіть Мене, щоб Я прийшов до вас і міг принести вам втіху. Не обманюйте себе, ви є неспокійними душами і ваші гріхи відомі Мені.

Ваша зарозумілість ображає і зневажає Мого Отця. Ваша готовність пожертвувати власними душами заради своїх амбіцій, щоб всі вас сприймали, як Моїх інтелігентних і авторитетних речників, є огидною в Моїх Очах.

Я урочисто обіцяю, що для зрадників Мого Святого Слова, яке передається через Божих пророків, все закінчиться Гнівом Мого Отця. Ваше покарання настане швидко. Ваш час обмежений. Ви маєте дуже короткий час, щоб зробити вибір, якому господарю ви насправді служите.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.