633. Я закликаю людство підготуватися до Мого Великого Милосердя

Понеділок, 3 грудня 2012 р. Божого, 19:05

Моя ніжно улюблена дочко, Я закликаю людство, застосовуючи всю твою силу та всю твою відвагу, підготуватися до Мого Великого Милосердя.

Тих з вас, які мають смиренні серця і чисті душі, Я закликаю молитись за душі тих, які помруть під час Попередження.

Як сильно вони потребують ваших молитов. Як сильно Я потребую вашого терпіння. Обидва дари, дані Мені через вас, допоможуть врятувати тих, які не можуть врятувати себе зі своєї власної волі.

Коли Полум’я Мого Милосердя буде вилите на цілу землю, багато будуть радіти, але це буде болісний час для грішників, які через свою гординю вони будуть не в стані попросити в Мене прощення.

Їхнє очищення буде болісним і вони багато страждатимуть, поки спокутують власні провини в Моїх Очах.

Ці нечестиві серця людей будуть розірвані на шматки і багато з жахом у своїх душах впадуть переді Мною у великому болю. Нехай знають, що хоч вони пройдуть через велике страждання, мільярди з них вийдуть з нього з чистими серцями і душами. Тоді вони будуть повністю готовими до Великого Дня Мого Пришестя.

Моя дочко, випробування, через які будуть проходити Мої послідовники, помножаться і посиляться перед Попередженням.

Якщо ви пожертвуєте Мені ваші страждання, то Я врятую душі мільйонів. Я прошу, не шкодуйте для Мене цих терпінь, бо будуть вчинені великі чудеса, незважаючи на цих невдячних людей, які не мають сорому в своїх серцях через злодіяння, в яких вони винні.

Ніхто не буде звільнений від усвідомлення стану своїх душ, так як Я їх бачу Моїми Очима.

І коли вони побачать жалюгідний стан своїх душ, то будуть глибоко присоромлені. Ті, які щиро жалітимуть за свої злочини проти Бога, отримають прощення. Все ж вони повинні будуть пройти через очищення, яке повинні прийняти з покорою.

Багато, дуже багато душ приймуть Мою Милосердну Руку, але душі, які скоїли смертний гріх, будуть такими затверділими, що уникатимуть Мого Милосердя. Ця Молитва Хрестового Походу повинна відмовлятись за душі після Попередження.

Молитва Хрестового Походу [88]

За душі після Попередження

О Пресвяте Серце Ісуса, вияви Милосердя до всіх нас, бідних грішників.

Просвіти ці кам’яні серця, які так зневірились в пошуках керівництва.

Пробач їм їхні провини.

Допоможи їм через Твою Любов і Милосердя віднайти цю Любов і Милосердя в своїх серцях, щоб осягнути Твій великий Дар Відкуплення.

Я благаю Тебе пробачити всім душам, які відкидають Божу Правду.

Огорни їх Твоїм Світлом, дорогий Ісусе, щоб воно засліпило їх до злодіянь і підступів диявола, який буде намагатися відітнути їх від Тебе навіки.

Я благаю Тебе дати всім Божим дітям силу, щоб вони були вдячними за Твоє Велике Милосердя.

Я прошу, щоб Ти відкрив двері до Свого Царства всім загубленим душам, які блукають по землі в стані безпорадності і безнадійності. Амінь

Ідіть, Мої учні, і дотримуйтесь Моїх вказівок щодо підготовки своїх душ до Мого Божого Милосердя.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.