604. Матір Спасіння: Зверніться з проханням до Мого Сина, щоб Він провадив вас до Свого Великого Милосердя

П’ятниця, 2 листопада 2012 р. Божого, 14:00

Моя дитино, темрява, яка спадає на весь світ, буде помітна в декількох напрямках:

Введення законів, які розділяють сім’ю, стануть свідоцтвом впливу злого духа на ваші уряди.

Закони, які впроваджують виправдання абортів, розбивають Серце Мого Отця. Ніхто не має права втручатися у Боже Створіння, але людство робить це щодня без почуття сорому і провини.

Моя дитино, ти повинна багато молитися за відкуплення людства, тому що незабаром воно буде розділене на дві частини: тих, які вірні Богові і тих, які відкидають Його. Брат буде відділений від брата, сусіди будуть розділені, а сім’ї будуть розірвані навпіл. Цей час був передбачений.

Для того, щоб Бог міг забезпечити порятунок якомога більшої кількості душ, Він дасть їм багато можливостей повернутися до Нього.

Моліться зараз за ваші сім’ї, друзів і сусідів до того, як настане остаточний поділ. Тоді День Другого Пришестя Мого Сина буде близький.

Ви, Мої діти, є такими дезорієнтованими. Ця плутанина і порожнеча душ пов’язана з відсутністю віри в Бога. Жодна душа не може вижити без Божої Любові в серці.

Вони як порожні судна, що дрейфують в морі, не знаючи свого остаточного призначення. Вони плавають безцільно в безкрайній порожнечі, де нічого немає, де ніщо в світі не може принести їм правдивого миру.

Зверніться з проханням до Мого Сина, щоб Він провадив вас до Свого Великого Милосердя і Він принесе вам мир, якого ви прагнете. Вам потрібно лише попросити.

Просіть Мене, вашу улюблену Матір, щоб Я забрала вас до Мого Сина. Я буду провадити і захищати вас повсякчас, на кожному кроці цієї дороги.

Ваша улюблена Мати

Цариця Миру

Матір Спасіння

Bookmark the permalink.