600. Бог Отець: Я караю нечестивих, щоб врятувати невинні душі, заражені брехунами

Неділя, 28 жовтня 2012 р. Божого, 18:00

Моя найдорожча дочко, Божественне Знання усвідомлюють лише деякі з Моїх дітей, але навіть в тому випадку лише стільки, скільки Я дозволяю їм знати.

Багатьом є важко зрозуміти Моє Святе Слово, хоч воно є дуже просте.

Я люблю Моїх дітей, але вони були відібрані в Мене, коли Адам і Єва втратили своє право на Моє Божественне Царство. Спокушені заздрісним змієм, тим, кому були дані усі почесті й привілеї, Мої діти відвернулися від Славного Царства на землі.

Вони відвернулися від Вічного Життя і тому всі їхні діти, покоління за поколінням, страждали.

Тому Мій Син був посланий, щоб врятувати Моїх дітей від вічного Пекла, звільнивши їх від гріха. Тепер Він прийде, щоб прищепити на землю первинний рай, який мав бути їхнім уділом.

Моя дочко, зараз ведеться підготовка, щоб розпочати боротьбу за душі.

Скажи Моїм дітям, що Я обдаровую їх особливими Благодатями.

Ці Благодаті дадуть їм додаткову силу, якщо вони будуть молитися за пом’якшення кар. Молитви і прохання Моїх дітей можуть не лише рятувати душі поган, які Мене ображають, але й затримати Мою Руку, яка впаде, щоб зупинити тих, які говорять від імені звіра.

Я караю Моїх дітей з важким серцем. Я роблю це не тільки для того, щоб покарати тих, які викликають страшне зло, але й щоб зупинити їх від викрадання душ через їхню брехню.

Я караю нечестивих, щоб врятувати невинні душі, заражені брехунами.

Мої діти повинні бути сильними заради блага всіх.

Молитва буде зброєю, яка знищить звіра. Зараження буде зупинено не через війну чи через силу вибраних на високих становищах, або тих, які керують Моєю Церквою на землі. Світ буде врятований завдяки вірі тих, які є вірними Мені, Найвищому Богові і тих, які приймають Мого Сина, Ісуса Христа, як Спасителя.

Ви, Мої вірні діти, будете ключем до спасіння всіх Моїх дітей. Ваші молитви будуть вислухані. Ваші прохання про порятунок грішників будуть вислухані.

Я люблю вас. Я дякую вам за любов, яку ви виявляєте Моєму Синові і благословляю вас.

Ваш люблячий Отець

Бог Всевишній

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.