598. Ті, які принижують Моє Слово, дане тобі, Моя дочко, ранять Мене аж до кісток мученицьким болем

П’ятниця, 26 жовтня 2012 р. Божого, 18:00

Моя ніжно улюблена дочко, Моє Царство на землі невдовзі має стати реальністю.

Нове Царство, Новий Рай, так давно обіцяний Моїм улюбленим Предвічним Отцем, є найбільшим Даром.

Таємниця розуміння Мого Нового Царства міститься в містерії Мого страждання в Гетсиманському Саду, коли Я впав ниць перед Моїм Отцем, плачучи з горя через втрату душ в майбутньому, які горітимуть у вогні Пекла, незважаючи на Мою Жертву на Хресті.

Моє приниження з рук Понтія Пилата було для Мене болісним не з причини привселюдної погорди, а тому що Я знав, що саме ці душі будуть для Мене втрачені. І Я плакав слізьми смутку, коли дивився на них, обдурених через сатану силою зла, якої вони не могли бачити, але яка цілковито оволоділа кожною частинкою їхнього єства.

Коли ти бачиш Мене, Моя дочко, стурбованого, це означає, що у Мене на це є причина. Я плачу також через ті душі, які погорджують цими Посланнями. Вони не є в цілковитій єдності зі Мною. Через їхній гріх гордині, зарозумілості, браку знань і покори, вони ображають Моє Слово.

Потім вони спробують зупинити від прийняття Мого Слова серця тих, до яких Я прагну дотягнутися.

Я плачу над ними, бо вони не знають про серйозні наслідки своїх дій, коли зраджують Моє Правдиве Слово, передане в цьому часі кожній Божій дитині.

Так багато душ, позбавлених Мого Слова через діяльність тих, які кажуть, що представляють Мене у цьому світі, буде втрачено.

Так само, як Я терпів страшні муки, зустрівшись з насмішками тих, які стояли біля золотого трону Понтія Пилата, так само терплю їх і сьогодні. Біль, який Я зношу через вас, Моя дочко, не відрізняється сьогодні від того, якого Я зазнав тоді.

Ті, які принижують Моє Слово, дане тобі, Моя дочко, ранять Мене аж до кісток мученицьким болем.

Вони прибивають останніми цвяхами Мою терплячу душу, коли Я ще раз намагаюся врятувати людський рід від знищення.

Моліться, щоб Мій Отець у Своєму Милосерді поставився з розумінням до тих душ, які намагаються під впливом шахрая зробити Боже Слово безсилим.

Мої діти, стережіться тих, які люто противляться Моєму Слову в цих Посланнях. Ви повинні молитися за їхні душі.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.