582. Тоді буде впроваджена глобальна вакцинація, яка вб’є вас, якщо ви її приймете

Субота, 13 жовтня 2012 р. Божого, 16:10

Моя ніжно улюблена дочко, пророцтва, передбачені у Фатімі, вже зараз починають виявлятися у світі.

Єдиний Світовий Уряд, утворений серед цих народів, які невтомно працюють разом, вже майже закінчив свою працю і вона незабаром буде представлена світові. Результатом цієї праці буде нова Єдина Світова Релігія – мерзота в Очах Мого Отця.

Моя Церква була захоплена зсередини Моїми ворогами, які є вовками в овечих шкурах. Вони обманюють всіх, з ким вступають у контакт.

Тоді буде впроваджена глобальна вакцинація, яка вб’є вас, якщо ви її приймете.

Це є час, коли лише молитва, багато молитов, можуть пом’якшити наслідки цього страшного зла, створеного елітною групою людей при владі.

Вони працюють в кожному підрозділі ваших урядів, і ті, які щодня працюють пліч-о-пліч з ними, знають, що вони роблять.

Вони настільки хитрі, що представлять будь-який лихий вчинок як чудову річ, яка прекрасно служитиме людству. Вони зроблять все, що зможуть, щоб осквернити все те, що має відношення до Бога.

Вони будуть поширювати і пропагувати поганство. Діти Божі, які приймуть їхні закони та вчення, будуть заражені за допомогою їхніх злих методів.

Ви повинні молитись про захист, але, насамперед, ви маєте молитися за ці душі. Бо Мій Отець має намір їх покарати. Він вибере кожного з них зокрема і винищить їх. Без ваших молитов вони будуть втрачені і будуть кинуті в озеро вогню.

Ваш Ісус

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.