563. Кожна людина, яка ненавидить іншу через її релігію, не любить Бога по-справжньому

Понеділок, 24 вересня 2012 р. Божого, 15:55

Моя ніжно улюблена дочко, кожна людина, яка ненавидить іншу людину через її релігію, не любить Бога по-справжньому.

Як Мені бридко бачити лицемірство тих, які стверджують, що вони є побожними послідовниками Бога. Ці люди погрожують вбити тих, які не згідні з ними і вбивають тих, які ображають їхніх богів.

Ненависть до іншого є гріхом. Якщо ви вбиваєте іншого, або пробуєте смертельно ранити іншу душу в ім’я релігії, то це є смертним гріхом.

Хіба ви не знаєте, що коли ви поспішно засуджуєте іншого до смерті, тому що він ображає Бога, то власне ви не дотримуєтесь Божих Законів?

Я звертаюся до всіх релігій і всіх віросповідань, які стверджують, що вірять в Бога. Якщо ви вірите в Бога, то ви повинні виявляти любов до інших, навіть якщо вас пригнічують або ображають.

Багато стежок ведуть до Мого Отця, але є лише один Бог. Правдивий Бог є Творцем світу і ви можете бути прийняті до Його Царства тільки тоді, коли будете любити своїх ближніх, в тому числі ваших ворогів.

Дуже легко ненавидіти інших, тому що злі духи атакують і мучать Божих дітей щомиті. Як сильно тішиться злий дух, коли релігійна людина, що відкрито сповідує любов до Бога, підбурює до ненависті, і яка недовго думає перед тим, як знищити тих, яких вона вважає своїми ворогами.

Жодна людина, яка вбиває іншу, не уникне кари. Жодна людина, яка вбиває іншу в ім’я Мого Отця, не буде прийнята до Нового Раю.

Це може бути важким, може ранити вас, коли людина образила вашу віру, але ви повинні молитися за неї і ніколи не маєте забувати про Заповідь: «Не вбий».

Заповіді Мого Отця є дуже прості. Вони є чіткими. Вони не потребують визначення, але горе тій людині, яка порушує Закони Мого Отця.

Ваш Ісус

 

Аудіо

Bookmark the permalink.