553. Попередження для елітних світових груп, об’єднаних у потужний союз, які замишляють змову, щоб взяти під контроль всі народи

Неділя, 16 вересня 2012 р. Божого, 22:50

Моя ніжно улюблена дочко, це попередження для елітних світових груп, об’єднаних у потужний союз, які замишляють змову, щоб взяти під контроль всі народи.

Ви, чиїм богом є сатана, знайте, що ваші душі затьмарені хмарою зла, яке вкоренилося у вас через злого духа.

Ви знаходитесь у великій небезпеці і, попри все, ви вибираєте поклоніння сатані, який хоче вкрасти ваші душі і мучити вас вічно.

Ваші плани диктатури, панування, контролю та майстерного геноциду проти Божих дітей не лише будуть зірвані Рукою Мого Отця, але це ж зло обернеться проти вас самих.

Ви будете суворо покарані за свої злодіяння.

Мені огидні гріхи, в яких ви є винними, а ваша ненависть і погорда до тих людей, яким, як ви стверджуєте, служите в своїх урядах, знищить вас назавжди.

Та коротка мить, якою ви будете втішатись, коли отримаєте владу над народами і введете нечестивий диктаторський режим, принесе вам вічне життя у Пеклі.

Ви отримаєте ще багато шансів відвернутися від злих сил елітних груп. Але будьте дуже обережні, тому що у вас не так багато часу.

Ніколи не варто недооцінювати Божої Сили. Ніколи не варто недооцінювати Його Гніву. Бо, хоч Він і є Богом великого Милосердя, Він, Бог, Мій Предвічний Отець, є також Тим, Кого належить боятися.

Його Сила всемогутня. Його Сила над сатаною незабаром досягне вершини і Він вкине звіра і його спільників до озера вогню.

Ви також будете вкинуті до Пекла, якщо будете продовжувати нищити Боже Створіння, Божих дітей.

Мій Отець ніколи не простить вам, якщо ви перетнете межу Його Великого Милосердя.

В День, коли Я прийду судити, ви будете тремтіти в найбільшому страху, незнаному людству.

В цей День ви отримаєте покарання відповідно до того, як ви ставились до ваших братів і сестер, Божих дітей.

Будьте обережні. Бо Гніву Божого слід боятися.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.