544. Моє Слово спокійно сприймається Моїми керуючими слугами

Четвер, 6 вересня 2012 р. Божого, 18:30

Моя ніжно улюблена дочко, Моя Церква на землі вкінці розпізнає, що Я зараз спілкуюся зі світом через тебе, Сьомого Посланця.

Моє Слово спокійно сприймається Моїми керуючими слугами, які, однак, публічно не проголосять, що ці Слова походять з Моїх Святих Уст.

Вони знають, що вони походять від Мене, бо Я торкнувся їхніх сердець і підніс їхні душі, і тепер вони будуть іти під Моїм керівництвом.

Так багато Моїх висвячених слуг шукає зараз, в цьому часі, Моїх Слів до людства. Вони зараз потребують Моїх особливих Ласк, тому що без них вони були б нездатні вести Мою паству зі справжньою впевненістю.

Мій Святий Дух виливається локально на Моїх висвячених слуг для того, щоб вони знайшли в собі сили, щоб вести Мою Церкву через тернисті, густі джунглі, які лежать попереду.

Ніколи не бійтеся, Моє улюблене духовенство, тому що Я ніколи вас не покину. Ви відчуватимете Мою Присутність в часах, які надійдуть, коли Моє Тіло, Моя Церква, будуть переслідувані. Ця Свята Присутність буде вашою опорою, коли ви будете потребувати Моєї допомоги для підтримки вас у веденні Божих дітей до їхнього законного Спадкоємства.

Я приймаю те, що багато з вас не говоритимуть відкрито. Я розумію, що вам буде важко відкрито проповідувати Моє Слово, дане через Мого пророка Кінця Часів. Але пам’ятайте наступне.

На вас лежить відповідальність за Божих дітей, щоб вести і направляти їх до Правди.

Ви ніколи не повинні приймати брехню замість Правди.

Ви знаєте, що Правда Мого Вчення висічена на камені. Моє Вчення не змінюється і ніколи не зміниться.

Мої Нові Одкровення, які містяться в Печатях Книги Апокаліпсису [Одкровення], невдовзі будуть вам повідомлені.

Довіртеся Мені. Прийміть те, що Я зараз говорю із вами саме тому, що ніколи не залишив би вас у цей час.

Моїм обов’язком перед Моїм Отцем є забезпечити, щоб світ був належним чином підготовлений до Мого Повернення задля спасіння кожної Божої дитини.

Ваш Ісус

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.